anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalne

MAMY ROZWIĄZANIE!
DarkyFoxu
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłem konsole za 450zł z opcja kup teraz na Allegro lokalne po jednym dniu sprzedawca napisał, że konsole sprzedał prywatnie i nie jest dostępna. Sprzedawca napisał, że jak anuluje zamówienie to dostanę zwrot pieniędzy, napisałem, że nie wiem jak anulować na Allegro lokalne, bo pierwszy raz kupuje na lokalne. Sprzedawca wysłał mi link do filmu jak anulować zamówienie na Allegro, a nie na Allegro lokalne. Znalazłem na Allegro gadane, że to sprzedawca musi wypłacić pieniądze i mi przelać. Sprzedawca odzywa się raz na dzień.I czy jak on mi nie przeleje tych pieniędzy to Allegro po 14 dniach mi odda te pieniądze? Bo to nie jest 20zł…

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

@DarkyFoxu Sprzedawca wprowadza Cię w błąd. Ty nie masz możliwości anulowania na stronie Allegro Lokalnie, ani nie musisz nic anulować. To on musi Ci oddać pieniądze bez łaski, gdy nie ma wystawionego towaru, o ile się na to godzisz. Zwrotu wpłaty może dokonać tylko na podany przez Ciebie numer rachunku bankowego, zwykłym przelewem.

Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE zgłoś problem, a potem poproś tam o pomoc pracownika Allegro, wtedy szybko pieniądze odzyskasz. 

oznacz moderatorów
DarkyFoxu
#7 Wielbiciel#

Otworzyłem spór. Dzięki za pomoc

oznacz moderatorów