anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie - ciągle ładująca strona finalizacji zakupu

xklrp
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj około 16 wylicytowałem przedmiot na allegro lokalnie. Po 17 dostałem wiadomość o wygraniu licytacji. Od tego momentu gdy próbuje sfinalizować transakcje przez "wybierz metodę dostawy"(zakładka kupione) czy też na stronie tej licytacji przez "dokończ zakup" przekierowuje mnie na stronę "Kupujesz" na której są dwie animacje "ładowania". Niestety nie otwiera się żaden formularz. Jest to mój pierwszy zakup przez allegro lokalnie. Jak mogę sfinalizować transakcję? 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

Odi86
#7 Wielbiciel#

Hej mam identyczny problem. Wygrałem licytację a mimo to przez długi czas była informacja że licytacja ciągle trwa. Po ok 30 min. przyszedł @ że wygrałem i do teraz próbuje sfinalizować transakcję ale się nie da bo tak jak u Ciebie ciągle są te animacje ładowania się strony.

oznacz moderatorów

xklrp
#8 Zapaleniec#

Tak, sytuacja identyczna. 🙂 Problemy serwisu allegro lokalnie? 

oznacz moderatorów

Odi86
#7 Wielbiciel#

Podejrzewam że tak

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@xklrp Kilka osób już tu pisało o tym problemie. Poproś sprzedawcę o numer konta bankowego i zapłać normalnie, bezpośrednio na jego rachunek bankowy.

oznacz moderatorów

xklrp
#8 Zapaleniec#

Cieszyłbym się jakby udało się jednak rozwiązać problem i sfinalizować zakup przez portal. 🙂 

oznacz moderatorów

Odi86
#7 Wielbiciel#

Nie ma opcji aby poza allegro. Później będzie problem z ewentualnym odzyskaniem środków gdyby coś się nie tak okazało z towarem.

oznacz moderatorów

Goglin3000
#7 Wielbiciel#

Nie mogę dokończyć zakupu przez "Dokończ zakup" gdyż po przejściu na stronę wyboru dostawy pojawia mi się ładowanie i nie znika. Zauważyłem błąd w konsoli przeglądarki: "Uncaught (in promise)" a treść błędu "deliveryOptions[0].deliveryOptionId is a required field". Problem występuje zarówno na najnowszej aplikacji Allegro jak i na przeglądarce. Jest szansa szybko to naprawić albo gdzieś zgłosić? Dodam że wcześniej nie miałem problemów z kupnem na allegrolokalnie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Goglin3000 Patrząc na błąd z konsoli - wybrałeś formę dostawy? Spróbuj przełączyć kilka razy pomiędzy dostępnymi opcjami dostawy - czasem to pomagało w podobnych przypadkach.
A przede wszystkim wyczyść pamięć podręczną i ciasteczka w przeglądarce oraz dane aplikacji w telefonie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Goglin3000
#7 Wielbiciel#

Z tym że nic mi nie może się załadować. Nie mam nawet możliwości wyboru. Klikam z aukcji przycisk "Dokończ zakup", zmienia się adres url na "https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/dostawa/XXX" i mam ciągłe ładowanie. 

oznacz moderatorów

xklrp
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem. Jedyne czego się dowiedziałem to bym od sprzedającego pozyskał numer konta i ominął allegro. Nie zs bardzo mnie to satysfakcjonuje.. 🙂 

oznacz moderatorów

Goglin3000
#7 Wielbiciel#

Również nie mam zamiaru omijać allegro w celu przekazania płatności dlatego zależy mi na sfinalizowaniu transakcji w całości poprzez portal. Pozostaje czekać na odpowiedź allegro...

 

PS. Cookies czyszczone, odpalane w incognito itp. Nic nie pomaga, ciągle ładuje.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Goglin3000  @xklrp Nie rozumiem, dlaczego boicie się zapłacić zwykłym przelewem. Zapłata taka nie jest zabroniona, jest w pełni legalna, a transakcje opłacone bezpośrednio także są objęte Programem Ochrony Kupujących. Płatności przez Allegro nie są obowiązkowe. Skoro portal utrudnia zapłatę, płaćcie normalnie, sprzedawca szybciej otrzyma pieniądze.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

blame2
#2 Obserwator#

Od wczoraj nie mogę zapłacić za przedmiot który wygrałem w licytacji na allegro lokalnie.
Po kliknięciu dokończ zakup strona przechodzi w tryb ładowania i dalej nic się nie dzieje.
Tylko cały czas się ładuje...
Czy ktoś ma podobny problem?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@blame2 Tak, sporo osób pisało tu o tym problemie, ale płatności przez Allegro nie są obowiązkowe, można płacić normalnie. Poproś sprzedawcę o numer konta i zapłać bezpośrednio na jego rachunek bankowy. To nie jest tak, że tylko płatności za pośrednictwem Allegro są ważne i uznawane za dokonane. Można płacić normalnie, bezpośrednio.

oznacz moderatorów

SilviaGTR
#1 Nowicjusz#

Tak mam ten sam problem, i jak pisał mój poprzednik. Trzeba chyba zapłacić przez bank

oznacz moderatorów

marcinj80
#7 Wielbiciel#

też mam ten sam problem zgłosiłem do allegro do działu technicznego od wczoraj strona się nie ładuje

oznacz moderatorów