anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak kontaktu ze sprzedajacym po uiszczeniu opłaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
stokosiaa
#7 Wielbiciel#

Witam,

kupilem  od uzytkownika allegro  [edcja] karte graficzna za 1100 zl przez allegro lokalnie, mam zapis rozmowy gdzie podaje mu adres i on podaje mi konto, nie dokonywalem zakupu przez kup teraz, po 3 dniach wchodze na allegro a widze ze koto tego uzytkownika jest zawieszone.

jak odzyskac pieniadze ? przelew zrobiony poza allegro, tylko w rozmowie w allegro lokalnie podal mi dane do przelewu i mial wyslac towar. wygladalo legitnie 

jak to ugryzc ?

isc na policje z dowodami ?

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
mdrogeria
#21 Demiurg#

stokosiaa jeśli to zakup poza allegro tu nikt Ci nie pomoże . Policja .

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Kupujesz poza Allegro i przychodzisz po pomoc na Allegro. Następnym razem kup na Allegro, bez kombinacji.

oznacz moderatorów
stokosiaa
#7 Wielbiciel#

wiem ze do policji, ale przez allegro byla prowadzona rozmowa, wiec allegro powinno miec dane osoby sprzedajacej dlatego sie pytam czy allegro jeszcze cos moze z tym zrobic

 

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@stokosiaa  żadnych danych allegro nie ma podstaw aby Ci udostepniać a wrecz nie ma do tego prawa. (RODO) . Mogą byc udostepniane dane służące wyłacznie wywiazywaniu sie z transakcji zawartej na platformie a ta transakcja nie była zawarta na allegro.

Wyłącznie Policja może Ci tutaj pomóc. No albo sprawa sądowa na drodze cywilnej.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

stokosiaa na allegro nie ma transakcji i nie możesz oczekiwać pomocy ze strony portalu . Masz nagraną rozmowę i potwierdzenie przelewu to wystarczy do zgłoszenia na policję .

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@stokosiaa Jedynie na wniosek policji możemy udostępnić dane sprzedającego. Zalecamy, żebyś zgłosił tę sprawę, jak radzą Ci inni w tym wątku.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kytorr
#13 Ambasador#

sorry ale jak można być tak naiwnym?

oznacz moderatorów
j.a.c.e.k.p
#8 Zapaleniec#

Ja kupiłem tą kartę w ten sam sposób od tego użytkownika, też przelałem mu pieniądze, także jest nas więcej.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@stokosiaa
@j.a.c.e.k.p

Sprawdźcie tutaj https://jakitobank.pl/ nr konta na który robiliście przelew - być może jest więcej poszkodowanych (komentarze), a wtedy policja chętniej się zabiera za takie sprawy.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
stokosiaa
#7 Wielbiciel#

widac planowal to ! 😛

dobra kto jeszcze ? na pewno ktos przez allegro ,

jacek daj kontakt do siebie, dojedziemy **piiip**e

oznacz moderatorów
j.a.c.e.k.p
#8 Zapaleniec#

Ja wczoraj zgłosiłem sprawę na policji. Podaję maila do siebie [edycja], podaj mi w mailu telefon do siebie to zadzwonię.

oznacz moderatorów
stokosiaa
#7 Wielbiciel#

nie widze maila  podaje swojego

bez spacji

 

[edycja]

 

 

 

 

oznacz moderatorów
stokosiaa
#7 Wielbiciel#

hej jacek, daj kontakt, bylem na [edycja] ale chca powiazac nasze sprawy i ma wtedy szybciej pojsc

 

oznacz moderatorów
j.a.c.e.k.p
#8 Zapaleniec#

[edycja]

oznacz moderatorów