anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli otrzymany przedmiot nie działa, a dyskusja została już zamknięta?

Juliusz1234
#7 Wielbiciel#

Witam zakupiłem konto do CS GO. Oferta brzmiałaKonto CS:GO Prime STEAM Global Offensive. Zobaczyłem tylko szybko opis żeby zobaczyc czy napewno to nie sa losowante konta gdzie nie ma gwarnacji na dostanie pełnej wersji gry znalazłem w opisie - 100% kont posiada STATUS PRIME;, wiec bez zastanowienia kupiłem potem doczytałem po zakupie ze 10% z nich ma blokade Vac jest to blokada nałożona na konto która uniemożliwia granie w cs go dostaje sie ją za używanie nie legalnych oprogramowań czy w skrócie oszukiwanie. Konto dostałem na wiadomosci allegro a nie na email jak zaznaczyłem podczas zakupu, zakupiona gra oczywiście miała blokadę VAC napisałem do sprzedawcy żeby wymienił mi konto nie zgodził sie powiedział ze nawet zgłoszenie zwrotu na allegro mi nie pomoże. Miałem juz taki przypadek gdzie dostałem pieniądze spowrotem, więc ten zakup też zwróciłem. Sprzedawca po zgłoszeniu napisał "Zamknie Pan dyskusję, może Pan otrzymać takie konto (https://steamcommunity.com/profiles/76561198423448727/) lub środki z powrotem.". Zgodziłem się zamknąłem dyskujsje po czym sprzedawca nie odpisuje a po zamknięciu dyskuxsji zwrotu nie mozna zrobić tego ponowanie. Prosze o pomoc co moge zrobić ???

Juliusz1234_0-1662380744478.png

Juliusz1234_1-1662380805029.png

 

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Juliusz1234 bardzo proszę napisz do nas w tej sprawie tutaj i załącz zrzut ekranu z wiadomością od sprzedającego. Możesz liczyć na nasze wsparcie! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów