anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić z zamówieniem?

Client:48368963
#1 Nowicjusz#

Witam.Zamówiłam KLOCKI W KSZTAŁCIE CEGIEŁ w niedziele 29 Maja przesyłka stoi w miejscu.Z sprzedajoncym się nie da skontować brak danych do kontaktu.Prosze o odpowiedź.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mikeza
#20 Guru#

co oznacza stoi w miejscu ? paczka została wysłana ? jaka to forma wysyłki. Skoro tworzysz post na ten temat to trzeba napisać coś więcej.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Kupiłaś w niedzielę a jest dopiero wtorek i to rano . Jaką formę wysyłki wybrałaś i gdzie według śledzenia ta przesyłka stoi ? 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

To przecież tylko 1 dzień. Mogła utkwić gdziekolwiek. Ja nie dawno wysyłałam paczki w środę w punkcie inpost. Wchodzę w czwartek paczki leżą, kurier się zmienił, nowy tam nie trafił. No nic mówię jeden dzień, pal licho. Idę w piątek z kolejnymi, a tamte nadal leżą. Dopiero jak właścicielka zadzwoniła do kierownika z ochrzanem to przyjechał. Generalnie przynajmniej jeśli chodzi o tę firmę w mniejszych miejscowościach to każdy pojedyńczy dzień urlopu jest bez zastępstwa i paczki leżą... Nie wiem jak u innych bo nie używam kurierów.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:48368963 jakie to allegro? jaki czas na wysyłkę i na dostawę zadeklarował sprzedawca?

Na lokalnie (zgodnie z kategorią  forum) sprzedawcy zwykle wysyłają wciągu kilku dni a nawet to traw do tygodnia. Najlepiej kontaktuj się ze sprzedawcą.

Na zwykłym allegro musisz patrzeć zakładkę DOSTAWA

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisz nam jaki jest czas dostawy napisany w ofercie? możesz internować jak minie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48368963 na Allegro Lokalnie możesz skontaktować się ze sprzedającym przez czat. W tym przypadku jednak nie będzie to konieczne, ponieważ nadał on przesyłkę. Możesz ją śledzić tutaj. W takiej sytuacji pozostaje czekać, aż przesyłka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie paczkomatu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów