anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu Allegro nie usunie OGŁOSZENIA

MAMY ROZWIĄZANIE!
PAPUDRUN1
#8 Zapaleniec#

Witam złożyłem reklamacje na ten produkt https://allegrolokalnie.pl/oferta/counter-strike-global-offensive-cs-go-konto-prime-jg4 zakupiłem go od tego właśnie sprzedawcy z innego ogłoszenia ale mające ten sam opis. Złożyłem reklamacje i czekam na (Ochronę Kupujących). Ogłoszenie z jakiego dokonałem zakupu tydzień temu znikło wątpię żeby sprzedawca sprzedał wszystkie konta bo miał ich ponad 60 , zastanawiam się czemu znikło poprzednie ogłoszenie .Na początku myślałem że dlatego znikło bo zgłosiłem że opis ogłoszenia łamie regulamin w którym napisane jest "Dostęp do konta/Na Allegro nie możesz sprzedawać dostępu do kont z grami komputerowymi, konsolowymi i mobilnymi. Należą do nich konta założone na takich platformach jak na przykład: Steam". Sprzedawca sprzedał mi te konto nie dał mi możliwości zmiany dopisanego do konta adresu email {chociaż o to nalegałem, wszystko zapisane jest w chacie allegro} i konto 12 godz. później zostało mi niby skradzione. Dlatego jest składana moja reklamacja. Mam dlatego dwa pytania

1) Czemu znikło pierwsze ogłoszenie https://allegrolokalnie.pl/oferta/counter-strike-global-offensive-cs-go-konto-prime .

2) Czemu Allegro nie usunie obecnego skoro już z opisu wynika że sprzedawca konto sprzedaje a daje do niego tylko hasło i login co powoduje że kupujący nie staje się właścicielem w momencie zakupu konta tylko jego użytkownikiem ( miano użytkownika łamie regulamin allegro) Dla tych co nie rozumieją mechanizmu konta steam pisze ( żeby dokonać zmiany hasła , włączyć Steam Guard , sprzedać przedmioty z konta cs go lub zmienić adres email trzeba mieć dostęp do obecnej skrzynki emaliowej przypisanej do konta).

Sprzedawca stwierdził że konto mi skradziono .KPINA! Więc się nie martwię o to że odzyskam zapłacone pieniądze.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
xyz96
#21 Demiurg#

Pierwsze ogłoszenie mogło zostać usunięte przez Allegro.

Aby Allegro usunęło kolejne, musisz je zgłosić; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e... Bez zgłoszenia raczej Allegro nie usunie. 

oznacz moderatorów
PAPUDRUN1
#8 Zapaleniec#

zgłaszałem nowe i to dwa razy opisując powód

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Przez wyżej wskazany formularz? Jeśli przez inny lub przez odnośnik, to może być zgłoszenie nieskuteczne. Po zgłoszeniu przez ten formularz otrzymasz od Allegro odpowiedź.

oznacz moderatorów
PAPUDRUN1
#8 Zapaleniec#

dzięki , skorzystam i poczekam na rezultaty

oznacz moderatorów
PAPUDRUN1
#8 Zapaleniec#

napisałem tak


Czemu Allegro nie usunie ogłoszenia skoro już z opisu wynika że sprzedawca konto sprzedaje ale daje do niego tylko hasło i login co powoduje że kupujący nie staje się właścicielem w momencie zakupu konta tylko jego użytkownikiem ( miano użytkownika łamie regulamin allegro) Dla tych co nie rozumieją mechanizmu konta steam pisze ( żeby dokonać zmiany hasła , włączyć Steam Guard , sprzedać przedmioty z konta cs go lub zmienić adres email trzeba mieć dostęp do obecnej skrzynki emaliowej przypisanej do konta). Kupujący żeby dokonać jakichkolwiek zmian na nabytym koncie musi prosić posiadacza adresu mailowego przypisanego do zakupionego konta o zatwierdzanie zmian wprowadzonych na zakupionym koncie .To jakim on jest właścicielem konta skoro nie może nim rozdysponowywać w sposób swobodny.
Obecnie ze sprzedawcą toczę spór reklamacyjny i dziwi mnie to że ogłoszenie z jakiego dokonałem zakupu tydzień temu znikło a posiadało identyczny opis wątpię żeby sprzedawca sprzedał wszystkie konta bo miał ich ponad 60. Na ogłoszenie z którego dokonałem zakupu złożyłem reklamacje i myślałem że dlatego już go nie ma. Na obecne ogłoszenie złożyłem 2 reklamacje i nie znika.

 

odpowiedz Allegro

Dzień dobry,
Dziękuje za kontakt
Oferta nie narusza regulaminu.​​​​​​​

Moja odpowiedź

Czyli ja sprzedam konto na allegro ,po co będę odzyskiwał stracone pieniądze jak na sprzedaży jednego konta zarobię krocie. Skopiuje opis ze zgłaszanej oferty dam hasło i login do konta zaznaczę w ofercie że daje 12 godz. gwarancji a potem wejdę na to konto zmienię hasło a nowemu nabywcy odpisze jak będzie składał reklamacje że konto zostało skradzione bo nie należycie zabezpieczył hasło. Konto zostanie kasę zarobię a konto dalej będzie na siebie zarabiało. To ja wam wskazuje praktykę OSZUSTWA a nikt sobie z tego nikt nie robi. 

 

ciekawe czy mi jeszcze odpowiedzą nie no ręce mi opadają.

oznacz moderatorów
PAPUDRUN1
#8 Zapaleniec#

 

tak napisałem do allegro

Czemu Allegro nie usunie ogłoszenia skoro już z opisu wynika że sprzedawca konto sprzedaje ale daje do niego tylko hasło i login co powoduje że kupujący nie staje się właścicielem w momencie zakupu konta tylko jego użytkownikiem ( miano użytkownika łamie regulamin allegro) Dla tych co nie rozumieją mechanizmu konta steam pisze ( żeby dokonać zmiany hasła , włączyć Steam Guard , sprzedać przedmioty z konta cs go lub zmienić adres email trzeba mieć dostęp do obecnej skrzynki emaliowej przypisanej do konta). Kupujący żeby dokonać jakichkolwiek zmian na nabytym koncie musi prosić posiadacza adresu mailowego przypisanego do zakupionego konta o zatwierdzanie zmian wprowadzonych na zakupionym koncie .To jakim on jest właścicielem konta skoro nie może nim rozdysponowywać w sposób swobodny.
Obecnie ze sprzedawcą toczę spór reklamacyjny i dziwi mnie to że ogłoszenie z jakiego dokonałem zakupu tydzień temu znikło a posiadało identyczny opis wątpię żeby sprzedawca sprzedał wszystkie konta bo miał ich ponad 60. Na ogłoszenie z którego dokonałem zakupu złożyłem reklamacje i myślałem że dlatego już go nie ma. Na obecne ogłoszenie złożyłem 2 reklamacje i nie znika.


taką dostałem odpowiedz od allegro

Dzień dobry,
Dziękuje za kontakt.

Oferta nie narusza regulaminu.​​​​​​​


Pozdrawiam
//Kamil
Dział Bezpieczeństwa Transakcji
Zespół Allegro

 

to wysłałem jako odpowiedz do pana Kamila

Czyli ja sprzedam konto na allegro ,po co będę odzyskiwał stracone pieniądze jak na sprzedaży jednego konta zarobię krocie. Skopiuje opis ze zgłaszanej oferty dam hasło i login do konta zaznaczę w ofercie że daje 12 godz. gwarancji a potem wejdę na to konto zmienię hasło a nowemu nabywcy odpisze jak będzie składał reklamacje że konto zostało skradzione bo nie należycie zabezpieczył hasło. Konto zostanie kasę zarobię a konto dalej będzie na siebie zarabiało. To ja wam wskazuje praktykę OSZUSTWA a nikt sobie z tego nikt nie robi.   

oznacz moderatorów