anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro nic nie robi nieuczciwym sprzedawca

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Allegro nic nie robi nieuczciwym sprzedawcą na allegro lokalnie 

oznacz moderatorów
38 ODPOWIEDZI 38

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

😄

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Bez przesady ,nieuczciwi sprzedawcy nie są bezkarni a klient zawsze może liczyć na pomoc allegro . Gorzej jest w drugą stronę gdy nieuczciwym okazuje się klient ,bo sprzedawca na ochronę nie ma żadnych atutów.

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

No akurat mam inne zdanie po ostatnim zakupie i dyskusji łagodzenie sytuacji ale żądnych konsekwencji 

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie wiem w czym był problem ale regulamin jasno mówi jak masz się bronić z nieuczciwym sprzedawcą i musisz się tego trzymać a co portal z nim zrobi i czy uzna jego winę tego nie wiem. Osobiście kupuję od sprzedawców z wypracowanym autorytetem i nie mam problemu z towarem jaki od nich otrzymuję. 

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Ja kupiłem box zabawki gry dla dzieci w opisie ze jeszcze ozdoby i akcesoria pisałem pani odpisała że w większości to są zabawki gry  a dostałem ozdoby i akcesoria ogólnie miało być 150 szt a doszło 140 zabawek 5 

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Juz nie mówię o odpowiedzi sprzedającej że kupuje nespodzianke

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GONZO22R zapoznałam się z dyskusją i nie wiesz jakie działania z naszej strony zostały podjęte, ponieważ nie wszystkie są widoczne. Cieszę się, że w dyskusji udało się dojść do porozumienia. 
Na Allegro Lokalnie, tak jak na Allegro są podejmowanie kroki wobec sprzedających naruszających regulamin. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Nie w było porozumienia byłem tak rozczarowany że zrezygnowałem z dyskusji zatrzymujac zakup i niechcący wsparcia allegro

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Bo co pani odeślę za zakup allegro protest zapłaci mi za wysyłkę od pani ja odeślę na swój koszt 

Niby ok ale nie zgadzam się bo nigdzie konsekwencji więc podziękował zatrzymam se 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@GONZO22R Co takiego nieuczciwego zrobił ten sprzedawca na allegro lokalnie, że finalnie "podziękował zatrzymam se"?

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

No właśnie według  allegro nic morze sprzedawać co chce opisywać jak chce nic się nie zrobi nie ważne że kupiłem box zabawki gry ze pani odpowiedziała mi przed zakupem ze głównie są to zabawki gry akcesoria i ozdoby dziecięce ze kupiłem 150 szt a dostałem 140 zabawek w tym 5 szt odpisała ze kupuje niespodziankę fajnie że nie kamieni ozdobnych nie dostałem pewnie dziecku kazał bym se w kamyczki dotyśiąca grać 

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Odpuściłem bo nawet ze sztukami powiedziała ze ok 150 szt ruwnie dobrze mogło być 10 szt przeciesz dużo nie brakuje więc około jest później ze źle przeliczyłem a następnie ze próbuje naciągnąć przypuszczam że nawet jak bym zwrócić by się sprawa ciągła bo ja okradłem więc szkoda zachodu

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@GONZO22R Pokaż link do tej oferty.

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#
Oferta: 3eaeefc6-7f5f-4ccf-a09f-20d30991d26d
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@GONZO22R To jest numer zamówienia.
https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione wejdź tu, kliknij w aukcję i wtedy wklej z niej link.

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

No na aplikacji nie wiem jak zrobić muszę wejść na komputer

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Nie mam jak wejść na kompie a na telefonie nie zrobię szkoda fatygi

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Spoko. Pytam z czystej ciekawości 🙂

oznacz moderatorów

GONZO22R
#7 Wielbiciel#

Na czacie z allegro 3 osoby się zajmowały później zespół mediacyjny znów czat z doradcą bo nikt nie czytał chyba co ta pani pisze ale wkońcu przeczytali ale rozczarowanie pozostało

oznacz moderatorów