anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy grozi coś za wyzywanie mamuśi?

cryxik
#4 Eksplorator#

Tak jak w tytule, pisałem z gościem który mnie oszukał na śmieszną kwotę 3 złotych - chciał kupić mój przedmiot. Gdy mu napisałem że nie zejdę z ceny i nie wspieram oszustów napisał: 

twoja mama nie maial z tym problemu i sie nie cenila tak wysoko.
 
Dodatkowo specjalnie kupił przedmiot i za niego nie zapłacił, warto pisać do supportu czy to olać?
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Zrobisz jak uważasz ale szkoda takim gościem zaplątać sobie głowę.

oznacz moderatorów

cryxik
#4 Eksplorator#

Też tak uważam bo po jego wiadomosciach widac, ze to niewyzyty 13 latek ale jeśli allegro banuje za takie coś to dlaczego by nie zrobić dobrego uczynku?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@cryxik zgłoś allegro to dostanie bana na kilka miesięcy to się nauczy szacunku do starszych, a może zamiast konta junior założył zwykłe to go zablokują, będzie nauczka na przyszłość 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

cryxik
#4 Eksplorator#

Skończę meczyk w gierce i piszę, przekonałeś mnie! 🙂 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@cryxik  Jeżeli napisałeś mu tak jak cytujesz to odpowiedział ci tak jak sam tego chciałeś.

Targowanie się, negocjowanie ceny jest czymś normalnym  w handlu i nazywanie kogoś z tego tytułu oszustem jest bardzo nie w porządku.

Po prostu sprowokowałeś go do takiej riposty, no chyba że potrzebujesz rozgłosu, no to nagłaśniaj.

oznacz moderatorów

cryxik
#4 Eksplorator#

Niczego nie potrzebuję, oszukał mnie w poprzedniej transakcji i po prostu nie chciałem mu tego sprzedać za żadne pieniądze. Rozumiem że ty byś sprzedał? i ponizanie osób postronnych też jest dla ciebie ok?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@cryxik  Jest takie powiedzenie: Jak Kuba Bogu....

To Ty sprzedajesz i przede wszystkim masz okazywać szacunek kupującym.  Nie jest moją rolą uczyć cię  podstawowych zasad, ale  właśnie dowiedziałeś się do czego prowadzi takie lekceważenie klientów.

oznacz moderatorów

cryxik
#4 Eksplorator#

Nie okazuję szacunku oszutom 😄

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nawet jak masz z nim problem to nie możesz go nazywać oszustem póki sąd jego działań tak nie określił .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@cryxik Możesz się zrewanżować i obrazić tatusia.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Ziolko39  najlepiej swojego tatusia....🤣 Bo obcy to może  troszkę uszkodzić co nieco, może być źle 😎

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Za obrazę mamusi to dawniej był wp.......l .

oznacz moderatorów