anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy płacić za wylicytowane przedmioty, których strony w Allegro Lokalnie poznikały?

Sherminator89
#7 Wielbiciel#

Witam, kupiłem 3 przedmioty od jednego sprzedawcy o nazwie [edycja]. W Allegro Lokalnie zakup kilku przedmiotów nie jest możliwy do opłacenia razem więc sprzedawca podał mi nr konta abym nie płacił 3x kosztu wysyłki zaznaczając, żebym podał nazwy aukcji w tytule przelewu. Chcę zapłacić po dniu od rozmowy więc otwieram strony z wygranymi aukcjami i żadna nie istnieje. Wyświetla się komunikat "Nie znaleziono 😞 Strona, której szukasz, nie istnieje (błąd 404)". Strony aukcji wygranych rok temu otwierają się, a tylko tego użytkownika nie. Allegro Lokalnie jest krokiem w tył pod względem bezpieczeństwa zakupów w stosunku do zwykłego Allegro, gdzie mogłem zapłacić za pośrednictwem Allegro i byłem spokojny. Tu ma być bezpośredni przelew stąd moje pytanie dlaczego strony z aukcjami tego użytkownika nie są aktywne? Czy został zablokowany i nie płacić?

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@Sherminator89 Ogłoszenia zostały zakończone, być może dlatego nie ma ich na stronie Allegro.

Tu zobacz; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

Płacić zwykłym przelewem możesz, ważne, abyś miał potwierdzenie wpłaty na konto. Takie transakcje, w ten sposób opłacone na Allegro Lokalnie są objęte Programem Ochrony Kupujących. 

oznacz moderatorów