anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy paczki wysłane a pośrednictwem firmy inpost na Allegro lokalnie również są dostarczane w soboty?

MarekLewy1221
#7 Wielbiciel#

Cześć, mam szybkie pytanie, dokładnie takie jak w temacie. Czy jeżeli zamówiłem paczkę na allegro lokalnie (inpost paczkomat), kupiłem za pomocą "kup teraz", czyli kod paczki się generuje sprzedającemu i tak dalej, to tak samo jak w przypadku zwykłego allegro jest szansa że paczka zostanie dostarczona do paczkomatu w sobotę? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

MarekLewy1221 tylko przesyłki z oznaczeniem ,, smart ,,

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@MarekLewy1221 Tak, jest taka szansa, więc również w sobotę musisz warować przy paczkomacie, zamiast wyjechać ne weekend.

oznacz moderatorów

MarekLewy1221
#7 Wielbiciel#

No i pięknie, dzięki za odpowiedź. Będę czychać przy paczkomacie 😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@MarekLewy1221 A może wystarczy przy telefonie, sms.😂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@MarekLewy1221  podam Ci przykład z doświadczenia . Zrobiłem dwa zakupy w któryś tam piątek rano 3-4tygodnie temu . 1 przesyłka była ze ,,smartem druga bez , obydwie zamówione do tego samego paczkomatu .Obywaj sprzedawcy wysłali jak należy tego samego dnia i.... przesyłka ze ,,smartem ,, była w paczkomacie w sobotę , a ta druga bez ,,smarta ,, w poniedziałek .

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria 

Pozostaje otwarte pytanie: czy zrobiono to celowo (aby docenić smarta i pokazać kupującemu, że warto z niego korzystać), czy też po prostu nie zbiegły się w czasie do jednego samochodu kuriera ;]

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

cookie000 TRUDNO DOCIEC  , ale widzę po swoich wysyłkach , paczki bez ,,smarta,, grzecznie czekają na oddziale do poniedziałku , smarty praktycznie wszystkie są u klientów w weekend .

oznacz moderatorów