anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego akupiony przedmiot jest feralny

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:102524719
#7 Wielbiciel#

Jakiś czas temu kupiłem na allegro palnik razem z  kardiczami gazu firmy Fame Gun . Nie było czasu zeby zająć się tym po co kupiłem ten palnik aż do dzisiaj . Załączyłem butle i co ? brak regulacji ciśnienia gazu ale to drobiazg z tym co się stało . Po skończonej jednej butli 400 ml, druga butla już nie mogła być użyta , dlaczego ? a dlatego że po prostu przestała działać automatyczna zapalarka i pracy nie mogłem skończyć. Proszę mi powiedzieć za co ja płacę kupując u Was . Najpierw problem z zestawem narzędzi które po trzech dniach popękały teraz butla. No i co , mam kupić następny palnik ? Czy allegro jest portalem poważnym , tak na pewno ale skąd biorą się takie incydenty jak mój. Proszę mi teraz napisać co mam zrobić , kupić następny czy iść do sklepu stacjonarnego. Tak czy inaczej nie mogę zostawić tego bez echa bo to już drugi raz. Dariusz Aksionów

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:102524719 najprościej...  złóż reklamację sprzedawcy .

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:102524719 Dariuszu, zapoznaj się ze swoimi prawami jako konsument i zacznij z nich korzystać. 
Słowa kluczowe: reklamacja, rękojmia.

oznacz moderatorów
Client:102524719
#7 Wielbiciel#

Tak , bardzo słuszna rada , muszę złożyć reklamację . Pozdrawiam

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:102524719  Najpierw problem z zestawem narzędzi które po trzech dniach popękały teraz butla

Przestań sortować po najtańszych, kup porządne narzędzia a nie będzie problemu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
zbyniek16081996
#9 Pomysłodawca#

i weź jako sprzedawca traf na takiego kupującego..., współczuję😂

oznacz moderatorów