anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego musiałam opłacić wysyłkę Paczkomaty Inpost Na Allegro lokale chociaż mam Smart?

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry! 22 lipca dokonałam zakupu na Allegro lokalne " mata podkładka korkowa ścianka korek dębowy" za 40 zł.  Bardzo mi się śpieszyło i nie zwróciłam uwagi że naliczono mi opłatę za przesyłkę - 8.99 zł. Dzisiaj sprawdzałam zakup i zwróciłam na to uwagę. Smart na zakupy mam aktywny bodajże do 7 sierpnia. Może nie zrozumiałam zasad na jakich działa Smart lub działa on wybiórczo ale też na nieznanych mi warunkach. Pozdrowienia Elżbieta

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

komis-bell
#21 Demiurg#

@Franka58 SMART ma zastosowanie tylko w ofertach przy których widnieje znaczek SMART.

oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję. Sprzedający podczas rozmowy mówił mi że ma Smart. Przez pośpiech też tego nie sprawdziłam. Niestety, złamałam swoje zasady bo zazwyczaj wszystko dokładnie sprawdzam

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nawet jak sprzedawca ma smarta to musisz wybrać tę formę dostawy u niego która jest oznaczona smartem . Każdy sprzedawca może mieć różne dostawy z tym znaczkiem i trzeba zawsze sprawdzać.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Smart ma limity. Obecnie chyba 8 darmowych na 2-czy 3 miesiące. jak się limit skończył to za darmo nie wyśle...

oznacz moderatorów