anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie uznano mojej reklamacji?

PAPUDRUN1
#8 Zapaleniec#

tak napisałem do allegro

Czemu Allegro nie usunie ogłoszenia https://allegrolokalnie.pl/oferta/counter-strike-global-offensive-cs-go-konto-prime-jg4 skoro już z opisu wynika że sprzedawca konto sprzedaje ale daje do niego tylko hasło i login co powoduje że kupujący nie staje się właścicielem w momencie zakupu konta tylko jego użytkownikiem ( miano użytkownika łamie regulamin allegro) Dla tych co nie rozumieją mechanizmu konta steam pisze ( żeby dokonać zmiany hasła , włączyć Steam Guard , sprzedać przedmioty z konta cs go lub zmienić adres email trzeba mieć dostęp do obecnej skrzynki emaliowej przypisanej do konta). Kupujący żeby dokonać jakichkolwiek zmian na nabytym koncie musi prosić posiadacza adresu mailowego przypisanego do zakupionego konta o zatwierdzanie zmian wprowadzonych na zakupionym koncie .To jakim on jest właścicielem konta skoro nie może nim rozdysponowywać w sposób swobodny.
Obecnie ze sprzedawcą toczę spór reklamacyjny i dziwi mnie to że ogłoszenie z jakiego dokonałem zakupu tydzień temu znikło a posiadało identyczny opis wątpię żeby sprzedawca sprzedał wszystkie konta bo miał ich ponad 60. Na ogłoszenie z którego dokonałem zakupu złożyłem reklamacje i myślałem że dlatego już go nie ma. Na obecne ogłoszenie złożyłem 2 reklamacje i nie znika.


taką dostałem odpowiedz od allegro

Dzień dobry,
Dziękuje za kontakt.

Oferta nie narusza regulaminu.​​​​​​​


Pozdrawiam
//Kamil
Dział Bezpieczeństwa Transakcji
Zespół Allegro

 

to wysłałem jako odpowiedz do pana Kamila

Czyli ja sprzedam konto na allegro ,po co będę odzyskiwał stracone pieniądze jak na sprzedaży jednego konta zarobię krocie. Skopiuje opis ze zgłaszanej oferty dam hasło i login do konta zaznaczę w ofercie że daje 12 godz. gwarancji a potem wejdę na to konto zmienię hasło a nowemu nabywcy odpisze jak będzie składał reklamacje że konto zostało skradzione bo nie należycie zabezpieczył hasło. Konto zostanie kasę zarobię a konto dalej będzie na siebie zarabiało. To ja wam wskazuje praktykę OSZUSTWA a nikt sobie z tego nikt nie robi.   

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0