anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie widzę zakupu w historii zakupów?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ewa1408_2010
#1 Nowicjusz#

W czwartek czyli wczoraj kupiłam kask motocyklowy.Na adres e-mail dostałam potwierdzenie zakupu jednak na koncie Allegro nie ma go w historii.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ewa1408_2010 Cześć. Kask kupiłaś na Allegro Lokalnie i właśnie tutaj znajdziesz swoje zamówienie: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Kamilo_Gerwazy
#1 Nowicjusz#

Ja też dokonałem zakupu z Firmy MAR-POL. Przyszła dzisiaj do mnie dużo przed deklarowanym czasem i chciałem pochwalić sprzedajacego i ocenić go pozytywnie ale nie widzę swojego zakupu.
Zakup to jest stojak na szlifierkę kątową. Nie widzę go ani w aplikacji ani na stronie. Co mam zrobić?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kamilo_Gerwazy Cześć. Zaloguj się na konto, z którego dokonałeś zakupu (login konta to: Kamil[TutajWpiszSwojeNazwisko]). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Kamilo_Gerwazy
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za odpowiedź ale ja cały czas jestem zalogowany na konto z którego dokonuję zakupu. Inne zakupione rzeczy widzę. Ostatniego zakupu o którym mowa nie widzę. Serdecznie pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kamilo_Gerwazy Podczas zakupów musiałeś być zalogowany na innym koncie, ponieważ widzę ten zakup w historii zakupów Twojego drugiego konta. 

Zaloguj się na drugie konto i w przyszłości zwracaj uwagę, na którym koncie dokonujesz zakupów. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Kamilo_Gerwazy
#1 Nowicjusz#

Ok przelogowanie pomogło. Dziękuję za informacje. Pozdrawiam i życze miłego weekendu.

oznacz moderatorów