anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostałem pada od starego xboksa zamiast MacBook Pro za 3200 zł

alejablko
#9 Pomysłodawca#

Przed chwila byłem w paczkomacie o 18:56 odebrałem paczke z paczkomatu PUL02M o nr 660166857224100121928359 po otwarciu dzwiczek zobaczyłem mała paczuszkę od razu zaczałem nagrywać ją jak jeszcze była w paczkomacie. Pozniej nagrałem ją jeszcze przy paczkomacie moment rozpakowywania. W Środku był jakis Pad od xboxa zamiast MacBook Pro 13. Zgłosiłem sprawe na dyskusji załaczyłem foty. Czy mam coś jeszcze zrobić czy kontaktowac się z inpostem ? Czy mogę liczyc na jakąs pomoc ? Kontaktowałem telefonicznie się ze sprzedającym. Telefon milczy. Chciałem wejść na aukcje z przedmiotem aukcja usunieta z allegro... @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

alejablko
#9 Pomysłodawca#

Czy inpost może jakoś zabezpieczyc nagranie z włozeniem paczki przez sprzedajacego ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie musisz nigdzie zgłaszać (InPost) czekaj, sprzedajacy ma 24godz na odpowiedź, jeżeli nie dojdziecie do porozumienia, sprawa się nie wyjaśni to z pewnością Allegro zaproponuje złożenie wniosku do POK.

oznacz moderatorów

alejablko
#9 Pomysłodawca#

 Dziękuje za odpowiedz martwi mnie ze sprzedający będzie coś kombinował. Chciałbym mieć sprawę jasno. Moje nagrania podeprzeć nagraniami inpost. Pierwszy raz w taki sposób zostałem oszukany..

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@alejablko Czy numer przesyłki którą odebrałeś jest taki sam jak numer przesyłki którą nadal sprzedający?

oznacz moderatorów

alejablko
#9 Pomysłodawca#

Tak. Dziwne ze allegro usunęło ofertę.. ale nie dało mi żadnego ostrzeżenia a nie płaciłem od razu. Tylko za ponad 30 godz.. eh

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@alejablko Nie martw się. Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy. Dobrze, że wszystko udokumentowałeś. 
Poproś w dyskusji o pomoc pracownika Allegro i w razie jakichkolwiek problemów podpowiemy co robić 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, z pewnością pomogą, nie odpowie sprzedajacy to proś o pomoc, masz taka możliwość w dyskusji.

oznacz moderatorów