anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hej. Mam pytanie czy jesli w jakis cudowny sposob a mianowicie za pomoca dzieci wygralem licytacje j

DaroslawRz
#7 Wielbiciel#

Hej. Mam pytanie. Czy Leslie w jakiś cudowny sposób a mianowicie za pomocą dzieci wygrałem licytacje jakisks bluzy na allegro lokalnie której kompletnie nie chce to muszę ją kupić czy nie?

Dodam jeszcze że kontaktowałem se że sprzedającym i anulowanie licytacji, oczywiście napisał że to już mój problem i straszy konsekwencjami prawnymi.

A z teg9 co czytałem to jeśli po 5 dniach nie zaplace za przedmiot to aukcja się analizę automatycznie?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@DaroslawRz według mnie to powinni Ci za udostępnianie konta dzieciakom do zabawy allegro powinno Ci zablokować konto na rok 🙂

Popsułeś sprzedaż sprzedawcy 😞 na allegro tak anuluje się ale umowa jest zawarta i sprzedawca może pociągnąć to dalej z konsekwencjami 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

DaroslawRz
#7 Wielbiciel#

Jakimi? Tak wiem że komuś coś popsułem ale pomyłki się zdarzają i jest uzasadniona.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@DaroslawRz dobrze wyczytales. A dzieciom przyda się nadzór rodzicielski nad wykorzystaniem internetu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@DaroslawRz Nie masz obowiązku opłacenia tego zakupu, po nie opłaceniu przez 5dni oferta spzredajacego się wznowi. Możesz powiadomić sprzedającego o decyzji rezygnacji.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Regulaminowo to może i ci się upiecze ale sprzedawca też ma swoje prawa i może się domagać finalizacji. Za zachowania nieletnich dzieci odpowiadają ich rodzice. Dziecko kupiło a może właśnie chciało taki prezent na Mikołaja.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

kto odpowiada za Twoje dzieci?

ty czy sprzedawca?

oznacz moderatorów