anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak dowiedzieć się czy moja prośba o wycofanie udziału na licytacji została zatwierdzona?

Client:48719710
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj wzięłam udzial w licytacji na WOŚP lecz niestety nie mam tylu pieniędzy i napisałam prośbę o wycofanie sie z tej licytacji. I chciałabym sie dowiedziec jak wyglada potwierdzenie takiego czegoś. Bo jak wchodze na zakładkę " oferty kupna" moja kwota jest na drugim miejscu. Lecz zauważyłam,że osoba która jest pierwsza iwzieła dzial w licytacji dzis o godzinie 9 a ja 10 wiec powinnam byc pierwszaz licytacji i teraz ktoś inny licytuje? PRZYKŁAD JAK BY KTOŚ NIE ZROZUMIAŁ:

OFERTY KUPNA

cena    xxx

data xxxx godz 9

nazwa użytkownik: xxx

cena: xxx

data xxxx godz 10

 Nazwa użytkownika: i tutaj jest podana moja nazwa użytkownika i nie wiem czy to oznacza że moja prosba została potwierdzona i juz nie biore udziału w licytacji tylko ta osoba z góry ? CHCIAŁABYM WSPOMNIEC ZE MAMY TAKA SAMA KWOTE PODANA NA LICYTACJI. 

PROSZE O PORADE JAK I O ODPOPWIEDZ 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

To było na Allegro Lokalnie?

oznacz moderatorów

Client:48719710
#7 Wielbiciel#

nie chyba na zwykły

 

oznacz moderatorów

Client:48719710
#7 Wielbiciel#

to jest licytacja od newonce.radia i ze bedzie mozna poprowadzic  audycje lecz niestety nie mam tylu srodkow na koncie i poprosiłam o wycofanie lecz nie wiem czy została ona potwierdzona

:((

oznacz moderatorów

Client:48719710
#7 Wielbiciel#

lecz teraz znalazłam taki wpis w internecie odnośnie licytacji na allegro: Aukcję wygrywa ten, kto zaproponuje najwyższą cenę (wyjątek stanowi sytuacja, w której dwóch Licytujących oferuje dokładnie tę samą kwotę za dany przedmiot - wówczas wygrywa ten, który zaoferował ją jako pierwszy).

A ja zaoferowałam tą samą kwotę lecz pózniej o godzinie 10 ,a ktos o 9 więc nie mam czym sie martwic. Napisze jutro również kolejny raz prośbe o wycofanie mnie z licytacji i powinno byc dobrze 

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48719710 Twoja oferta nie została wycofana, ale jest już przebita, więc nie powinno być problemów.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów