anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy w końcu kupujący na aukcj lokalne bedą odpowiadali i blokowani za nie opłacanie aukcji

hunt666
#7 Wielbiciel#

Już po raz kolejny kupujący wygrali aukcję i nie dokończyli aukcji w celu opłaty...moim zdaniem to jest nie uczciwe w stosunku do normalnych aukcji allegro.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

odp. nigdy .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak nikt nie wie.🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Na normalnym allegro też kupują i nie płacą .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hunt666 Cześć. Konto kupującego zostało zablokowane do wyjaśnienia 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Czy możesz pomóc i napisać . Co robicie z kontami które wylicytowały aukcje a nie opłacają zakupu. Blokując towar do dalszej sprzedaży i co gorsze inny klient mógł wygrać i zapłacić za towar ale ten go przebił i przez to sprzedawca zostaje na lodzie. Czy możesz pomóc w takiej sprawie

oznacz moderatorów

hunt666
#7 Wielbiciel#

Powinni zmienić regulamin bo klikać każdy może...a odpowiedzialności nie ma.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Najpierw by jeszcze musieli coś zrobić z tymi wiecznie nie do końca działającymi płatnościami. Bo jak widzę, ze klienci o coś dopytują, wybierają po kilka przedmiotów, płacą za każdy oddzielnie przedpłata z odbiorem osobistym, bo inaczej z licytacji przez allegro lokalne zapłacić za wszystko jedna paczką się nie da. A potem, przy co którymś przedmiocie płatność nie przechodzi to mnie nerw bierze... Zresztą na głównym też tak bywa. U mnie jest tak pół na pół tych co kupili i nic i tych co chcieli zapłacić ale nie przeszło.

oznacz moderatorów

Dragonstorm
#8 Zapaleniec#

Ja mam czasem wrażenie, że to swojego rodzaju sposób na zablokowanie twojej atrakcyjniejszej oferty przez konkurenta... bo zakupi, ma 5 dni, nie opłaci, mija czas (tu różnie w ilości dni) nim przedmiot ponownie zostanie z automatu wystawiony lub nie i trzeba samemu ponownie wystawić... a w tym czasie konkurent sprzedaje....

oznacz moderatorów