anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy wreszcie Allegro Lokalnie dostanie powiadomienia o kończących się aukcjach?

murarz16
#8 Zapaleniec#

Kiedy Allegro Lokalnie otrzyma wreszcie powiadomienia w aplikacji oraz email o kończących się aukcjach?

Nikt w obecnych czasach nie ma możliwości pamiętania o każdej zapisanej aukcji a tworzenie własnych powiadomień w telefonie jest uciążliwe.

Mają Państwo to rozwiązanie na Allegro więc jak dużym problemem jest przeniesienie tych rozwiązań do Lokalnie? Ta platforma funkcjonuje już od 2019 roku! (jeśli znalazłem faktyczną datę w przypadkowym artykule).

Taka funkcjonalność jest niezbędna i jej brak jest niczym nieuzasadniony.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@murarz16, zachęcam Cię do zgłoszenia takiego zapotrzebowania w zakładce Zgłoś swój pomysł. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

murarz16
#8 Zapaleniec#

Już zgłaszałem różnymi kanałami (cyklicznie) i odpowiedź zawsze ta sama - "dobry pomysł, tak wiemy, pracujemy nad tym, przekażę do odpowiedniego działu".

Niemniej jednak dodałem w sugerowanym dziale ale pewnie nic to nie da...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@murarz16, nie mogę Ci obiecać, że wprowadzimy tę zmianę, natomiast z pewnością komunikowanie takiej potrzeby jest pomocne w zwróceniu na nią uwagi. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

murarz16
#8 Zapaleniec#

Lokalnie działa już X lat a nie ma ciągle podstawowej funkcji dostępnej na Allegro czyli powiadomienia o kończącej się aukcji...

Rok 2022 a ja muszę sam ustawiać przypomnienia w kalendarzu lub jako budzik bo inaczej przegapię zakończenie aukcji.

Macie gotowe rozwiązanie i wystarczy je przenieść na Lokalnie!

oznacz moderatorów