anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę odebrać monety z loterii żywca

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:106644811
#1 Nowicjusz#
  • Otrzymałem kod na 5 monet z loterii Żywiec ale nie mogę go użyć bo w aplikacji nue mam takiej opcji. 
oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42
drekenzes
#16 Inspirator#

@toMCioPP Ja bym wziął do pomocy żubra - nie dość że pogoni żywca, to jeszcze owieczki z allegro muszą się go słuchać......

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
toMCioPP
#11 Animator#

Ani jednego ani drugiego syfu nie piję. Dostawałem zawleczki od wujka, ale streściłem mu w skrócie tę żenującą sytuację z allegro i dał się przekonać na zmianę marki na konkurencyjną, lecz nie będę tutaj nikogo reklamował. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Każdy ma swoje ulubione,🍺

oznacz moderatorów
toMCioPP
#11 Animator#

Akurat ja nie piję wcale, ale to w zasadzie nie ma nic do rzeczy. Wolałem polecić wujkowi konkurencyjną markę i dość dobrą z tego co się orientuję, byleby dłużej nie finansować czegoś, co finalnie okazało się kitem, choć podobno miało być hitem. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Z tym kitem to inne powiedzonko jest.😂

oznacz moderatorów
toMCioPP
#11 Animator#

No tak czy inaczej allegro dało lipę z tą loterią. Rok temu też kokosów nie było, ale kody można było normalnie wklejać w okno dialogowe przez przeglądarkę dla systemów Windows. Teraz postanowili wymusić na użytkownikach przeskok na opcje mobilne, a sami nie byli przygotowani na ten ruch. Zatem allegro do wymiany albo załoga od PR, albo developerzy software. 

oznacz moderatorów
b2dziry
#7 Wielbiciel#

Ja również nie mam w swojej aplikacji  ikony Monety w sekcji 'Odkrywaj korzyści'.

W jaki sposób mogę dodać ikonę?

oznacz moderatorów
toMCioPP
#11 Animator#

I prawdopodobnie nie będziesz jej miał. Jak chcesz dodać monety to przez Allegro Lokalnie musisz wejść w ten formularz. Poszukaj, a znajdziesz. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@b2dziry jeśli nie działa ten sposób, to skorzystaj proszę z tymczasowego rozwiązania zaproponowanego przez Olę, tutaj

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kosmimix
#7 Wielbiciel#

Ja mam 15 monet do odbioru i też mam problem jak wszyscy. Jak długo można pracować nad naprawieniem błędu? Promocja jest już od jakiegoś czasu i nikt nie zauważył problemu...dziwne...co na to  grupa Żywiec?

oznacz moderatorów
kosmimix
#7 Wielbiciel#

Ja już swoje monety odebrałem... są następne 😎

oznacz moderatorów
nasism
#7 Wielbiciel#

Kody nie wchodzą z Żywca

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
crazykaro
#7 Wielbiciel#

Dokładnie, ,mi pojawia sie napis "Nieprawidłowy kod". Skąd ten problem?

oznacz moderatorów
petrosfrom
#7 Wielbiciel#

Czy udało się rozwiązać problem dodawania monet? Zainstalowałem aplikację allegro lokalnie, ale wciąż nie widzę tam zakładki 'Okazje dla ciebie' i kafla 'Wygraj codziennie'. Czy ktoś może napisać gdzie to dokładnie jest albo podrzucić print screen?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@petrosfrom Dopytuję w kwestii rozwiązania zgłaszanego problemu. Proszę, skorzystaj na ten moment ze wskazówek Oli.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
petrosfrom
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za szybką odpowiedź. Niestety wskazówki nie działają. W aplikacji Allegro lokalnie, po kliknięciu w sekcję "wygraj codziennie" pokazuje się jedynie informacja "Hmm, nie możemy znaleźć wygraj codziennie". Przejrzałem tę aplikację na różne sposoby i ja nie potrafię dodać monet, nie wiem czy to jest w ogólne możliwe.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@petrosfrom Upewnij się proszę, czy masz aktualną wersję systemu operacyjnego na telefonie oraz najnowszą wersję aplikacji Allegro Lokalnie. Jeśli tak, dodaj proszę zrzuty ekranu z kolejno wykonywanych kroków.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
petrosfrom
#7 Wielbiciel#

Wersje są aktualne (najnowszy IOS i Allegro lokalnie też). Dołączam 2 zrzuty ekranu. Teraz widzę, że sekcja "wygraj codziennie" przestała się pojawiać. IMG_0865.PNGIMG_0867.PNG

oznacz moderatorów