anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ktoś kupuje przedmioty na moje konto - co robić?

vintago
#8 Zapaleniec#

Ja z zapytaniem założyłam sobie aplikacje w telefonie allegro. Dzisiaj zauważyłam że ktoś kupuje przedmioty na moje konto przesyłka jest odbierana w paczkomacie 25 ode mnie. Czy zaistniałą sytuacje zgłosić na policje?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Zgłoś także na Allegro I wyloguj się z telefonu a na Allegro zmień hasło.Najczęściej są to bliskie osoby.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

vintago
#8 Zapaleniec#

Nie mam podpiętej karty płatniczej w telefonie. Ja tam jest zalogowana jakaś osoba o imieniu Sławomir. Przesyłki są do odebrania 25 km od mojego domu. Ja raczej zamówienia składam przez laptopa. Czy ma zgłosić to na policje?

 

oznacz moderatorów

vintago
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłam już to na allegro. Zrobiłam zrzuty ekranu w telefonie. Ma również adres e mailowy tej osoby!

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@vintago zanim zgłosisz na policję, to popytaj w domu 🙂

oznacz moderatorów

vintago
#8 Zapaleniec#

Pytałam i dzwoniłam.Nikt z mojej rodziny. Ta osoba jest zalogowana z mojego telefonu jako Sławomir.Ma adres e-mailowy tej osoby. A przesyłki przychodzą 25 km od mojego miejsca zamieszkania.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@vintago Chodzi o kartę płatniczą podpięta do Twojego konta w allegro, a nie do telefonu.

Może to Ty jesteś zalogowana na jego konto (skoro widzisz jego dane), a nie on na Twoje? Może znowu wystąpił błąd z mieszaniem sesji, który już kiedyś miał miejsce https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/allegro-loguje-na-losowe-konta/
Skąd pobrałaś apkę, ze sklepu google? To był ten https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.allegro adres?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

vintago
#8 Zapaleniec#

Nie moja karta nie jest podpięta do mojego konta na allegro. Tylko wyświetlają mi się dane innej osoby. Aplikacje usunęłam w telefonie. W laptopie moje allegro i konto działa prawidłowo. Zgłosiłam to do allegro i to wyjaśniają od poniedziałku. Byłam również z tym na policji, ale oni sami nie wiedzą jak to jest możliwe. 

oznacz moderatorów

swisscom
#9 Pomysłodawca#

Teraz pytanie czy telefon masz nowy czy kupiony second hand ??

oznacz moderatorów

vintago
#8 Zapaleniec#

Telefon ma nowy z salonu. Nie kupuje używanych.

oznacz moderatorów