anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący przedłuża oferte chwile przed końcem

dkwmati1
#7 Wielbiciel#

Witam. Jak to możliwe ze kupujacy przedłuża każdą swoją ofertę o 4 minuty na chwilę przed jej końcem? Czy to jest legalne? 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

dkwmati1
#7 Wielbiciel#

" Sprzedający " 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

"d) przystąpienie do licytacji w ciągu ostatnich 60 sekund przedłuża czas danej licytacji o 5 minut;"

https://allegro.pl/regulamin/pl/zalacznik-13

oznacz moderatorów

dkwmati1
#7 Wielbiciel#

Totalny bezsens , licytuję kolejny przedmiot od tego sprzedającego, licytuję ja i jeszcze jedna osoba i aukcja co chwile jest przedłuzana , juz o 20 minut dłużej.... 

oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@dkwmati1 takie niestety są zasady na allegro lokalnie 🙂 Licytując tam pierwszy raz też byłem mocno zaskoczony.

Endrju
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Allegro lokalnie to tzw -Partyzantka

oznacz moderatorów

dkwmati1
#7 Wielbiciel#

Czyli allegro podając w ofercie  kiedy aukcja będzie się kończyć podaje kupujących w błąd.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Tylko tych, którzy nie czytają zasad i regulaminu. Reszta wie. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Vryko Podobno Allegro Lokalnie ma wprowadzić limit : maksymalnie można będzie z tych minutówek przedłużyć do 5 dni 😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

To jest po prostu sposób - na wyciśnięcie lepszej kasy za prowizję od sprzedaży.Na lokalnie to licytacje raz kończą się przed czasem-innym razem tłuką się do upadłego,potem nie płacą za wylicytowany towar,a prowizja jest bezzwrotna.Taka Wojna.

oznacz moderatorów

dkwmati1
#7 Wielbiciel#

Odpuściłem aukcję , bo bym może do rana siedział i się o złotówkę z kimś przelicytowywał, wolę nie kupić niż się  w taką dziecinadę bawić . 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@dkwmati1, pisz do sprzedawcy, że jakby nie ten co wygra nie zapłacił, to jesteś chętny na kup teraz 🙂

oznacz moderatorów