anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam problem z zalogowaniem się do konta

Client:101183703
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry miałem kiedyś konto na allegro Lokalnie i już niemam dostepu do tego konta i chciał bym je zlikwidować albo odzyskać dostęp ponieważ około rok temu wystawiłem na sprzedaż magnetowid aiva i dzwoni do mnie pan czemu nadal mi ten magnetowid nie dotarł a ja nie posiadam dostępu już do tego konta czy da radę jakoś zwrócić koszty poniesione przez kupującego żeby jemu to zwrócić albo czy ja bym mógł odzyskać dostęp do tego konta to sam oddam tej osobie te pieniądze bardzo mi zależy ponieważ nie jestem oszustem a nato wychodzi że jestem ze pan zapłacił na allegro koszty tego magnetowidu i koszty wysyłki a ja niemam poprostu dostępu do tego

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

poprosimy moderatorów , zaczekaj na odpowiedź  @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101183703 dlaczego nie masz dostępu do tego konta? Możesz podać login? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:101183703 Jeśli nie masz dostępu do konta, napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=0cad5ed6-ca26-4669-8ff0-6a7da503fe80 pomogą Ci się zalogować. Po zalogowaniu będziesz mógł wypłacić pieniądze za magnetowid na swoje konto bankowe. Już teraz (przed wypłatą) możesz kupującemu oddać wpłatę bezpośrednio na jego rachunek bankowy, który Ci poda.

oznacz moderatorów