anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam zawieszone konto na allegro nie wiem za co mnie tez zaszczyt dopadł. Jak odblokować?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:70943816
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:70943816 Cześć. Informacji na temat zablokowanego konta może udzielić wyłącznie Dział Bezpieczeństwa. Wyślij wiadomość przez ten formularz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:70943816
#7 Wielbiciel#

Niestety po kontakcie w mailu zostałem poproszony o przesłanie skanu dowodu osobistego co tez uczyniłem. Dane z DO mojego nie zgadzają sie z profilem na allegro jest to fikcyjne imię i nazwisko dlatego tez żadna odpowiedz nie została mi udzielona dlaczego zostałem zawieszony.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:70943816 Ma to związek z Regulaminem Allegro (https://allegro.pl/regulamin😞

Artykuł 2. WARUNKI UCZESTNICTWA W ALLEGRO
2.7. Podczas Rejestracji jak i późniejszego korzystania z Allegro, Użytkownik zobowiązany jest podawać wymagane i prawdziwe dane oraz informacje oraz składać – o ile ma zastosowanie – oświadczenia zgodne z prawdą

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:70943816
#7 Wielbiciel#

Rozumie ze skoro zostałem zablokowany nie mam innego wyjścia jak tylko usunąć konto rozwiązać umowę z allegro tak?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:70943816 W pierwszej kolejności popraw dane na swoim koncie. W tym celu skontaktuj się z nami przez ten formularz. Następnie wyjaśnij sprawę blokady z Działem Bezpieczeństwa. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów