anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę kupic i zapłacić na allegro lokalnie.

dj-barti1
#7 Wielbiciel#
  • Witam mam problem z zakupem przedmiotu na allegro lokalnie. Po wybraniu metody dostawy przechodzę do płatności a tam komunikat że problem z wysłaniem formularza. Screenshot_2022-07-22-13-05-01-947_pl.allegro.jpg

Prosze o pomoc. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@dj-barti1, czy problem powtarza się, gdy próbujesz zrealizować zakup za pomocą przeglądarki? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

dj-barti1
#7 Wielbiciel#

Tak. Taki sam komunikat jest z pozycji telefonu jaki i przeglądarki chrome na komputerze. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dj-barti1 Cześć. 🙂 Koniecznie zaktualizuj swoją aplikację Allegro Lokalnie i daj znać, czy udało Ci się dokończyć zakup. Jeśli nie, to prześlij mi proszę zrzut ekranu 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

dj-barti1
#7 Wielbiciel#

To samo. 

 

Screenshot_2022-07-25-12-08-13-113_pl.allegro.sale.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dj-barti1 A czy masz możliwość sprawdzenia tej sytuacji w innej sieci? Wyczyść również dane aplikacji. Nie pojawiły się zgłoszenia podobnych problemów 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Problemy są w apce, musisz mieć androida min8.

oznacz moderatorów

Jojo-63
#7 Wielbiciel#

mam ten sam problem. probowalam z 2 telefonow w jednym przez przegladarke w drugim przez apke i nic. w komputerze to samo proba na 2 przegladarkach (usuniete cookies). dalej ten sam blad...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Jojo-63 Prześlij mi proszę zrzuty wszystkich ekranów, na których próbowałaś (wraz z widoczną datą i godziną) i napisz z jakiej dokładnie wersji aplikacji korzystasz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Jojo-63
#7 Wielbiciel#

Probowalam z Android wersja 12 przez aplikacje Allegro potem sciagnelam aplikacje Allegro Lokalnie, iPhone iOS 16.2 przegladarka Safari, Mozilla i Edge w komputerze. Cookies usuniete wszedzie

Probuje co jakis czas mniej wiecej od godziny 12:00, 31 stycznia. 
Wczensiejsze zakupy na allegro lokalnie normalnie moglam zaplacic lecz nie wybralam paczkomatu i pieniazki do mnie wrocily. teraz probuje kupic dokladnie te same przedmioty co kilka dni temu i nie moge wcale przejsc do strony z platnoscia. 

Dzisiaj zamowilam kilka rzeczy z Allegro na dokladnie ten sam adres co wybieram w Lokalnie i dokladnie ten sam paczkomat.

a7ef72fa-2246-477c-9dc2-fe1c9f15a4c8.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Jojo-63 Dziękuję, poprosiłam już nasz zespół techniczny o sprawdzenie tego błędu, więc jak tylko dostanę informacje w Twojej sprawie, wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów