anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie otrzymałam e-maila po zapłaceniu za towar.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:46558086
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłam na allegro lokalnie dwa uchwyty ścienne na gitarę, wybrałam dostawę do paczkomatu oraz zapłaciłam blikiem. Niestety źle wpisałam kod i transakcję zawiesiło. Natychmiastowo przyszedł mail o niedokończonej płatności, weszłam w link w mailu i dokończyłam płatność. Z konta ściągało mi sumę za towar i dostawę na adres siedziby allegro w Poznaniu ale nie otrzymałam wiadomości od allegro że przedmiot został zakupiony. Zadzwoniłam więc do sprzedawcy że zakupiłam wczoraj u niego uchwyty, przelew poszedł ale nie mam żadnego e-maila potwierdzającego zakup, sprzedawca powiedział że też żadnej wiadomości nie otrzymał że ktoś kupił u niego przedmiot. Chciałam skontaktować się z obsługą klienta na allegro i zaznaczyłam godzinę 19:30 dnia dzisiejszego żeby do mnie oddzwonili niestety nikt nie zadzwonił a ja nie wiem co robić.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:46558086
#7 Wielbiciel#

 mam ten przedmiot w kupionych ale ani ja ani sprzedawca nie mamy żadnej informacji o zakupie.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:46558086 Napisz teraz do Allegro w tej sprawie skrótowo na czacie tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=30f4afcc-bf70-46f5-adc2-b8a51b2b8bb3 Po chwili problem będzie rozwiązany.

oznacz moderatorów
Client:46558086
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, sprubóję i dam znać 😉

oznacz moderatorów