anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Notorycznie łamiące regulamin aukcje allegro Lokalnie

ImperiumPremium
#7 Wielbiciel#

Witam, na allegro lokalnie pewni sprzedawcy notorycznie  wystawiają nowe aukcje z kontami do Minecrafta po 3/5/7 zł gdzie gra kosztuje 130 - w opisach NIGDY nie ma informacji odnośnie czy to klucz czy kod, tylko ze TO GRA

Aukcje celowo wprowadzają w bład, zachęcają klientów do zakupów poprzez cenę.. i tak właśnie ja i inni sprzedawcy tracimy klientów przez nie uczciwe osoby.

 

Bez przerwy to zgłaszamy, czasami nikt nie kasuje tego a jak już skasuje ktoś wszystko to znowu wracają na nowo i tak w kółko zabawa bez końca jakaś porażka...Bardzo proszę o pomoc linki do aukcji:

 

Są to numery aukcji w allegro lokalnie 2 sprzedawców.

 

3898f556-cb20-4134-9b3c-d8c64efd791b
439d339b-1890-4577-a6eb-5bbcb40c6e63
64292578-b69c-46c4-90ba-960ad23e7933
3c083c0f-0b08-433d-876f-a7a1b34f6ec0

891857c5-9ca4-4e50-8b46-79f5eb0bffba
bd6bc369-df23-47af-9593-fc857bfb4c38
a9bc67be-2c5d-4cb6-a778-3d80b6ed97b0
c7440c5b-3283-4585-b5d7-c000cc98ee93

oznacz moderatorów
40 ODPOWIEDZI 40

ImperiumPremium
#7 Wielbiciel#

Proszę Pana tam sprzedają firmy, oni mają je zarejestrowane i nie sprzedają tam tylko Polacy, dodatkowo jak można ukraść klucze? Nie rozumiem, klucz jest zawsze jednorazowego użytku

oznacz moderatorów

Secondspro
#9 Pomysłodawca#

@ImperiumPremium z kradzionych kart kredytowych np. Ceny są tańsze nawet o 60% niż u producenta.

Jaka weryfikacja? Po prostu mają status super sprzedawcy czyli to samo co na Allegro

Polacy tam sprzedają? Polacy skupują stamtąd nie mając pojęcia o łamaniu prawa i sprzedają na Allegro drożej ale trochę taniej niż by to było u producenta.

oznacz moderatorów

cd-keye_pl
#11 Animator#

@Secondspro tylko wiesz na czym polega Twój problem? Że dwukrotnie napisałeś że @ImperiumPremium sprzedaje kradzione klucze, w świetle Polskiego prawa jest to pomówienie zdajesz sobie z tego sprawę? A pomawiasz jawnie i publicznie.

oznacz moderatorów

ImperiumPremium
#7 Wielbiciel#

Kradzione klucze które wymagają VPN, Pan nie wie o czym pisze.. ja Pana nie zgłaszam a Pan mnie atakuje.

Klucze aktywacyjne nie mogę być kradzione, ja rzadko kogoś zgłaszam ale tutaj ktoś od paru miesięcy specjalnie wystawia coś zeby sprzedać , zarobić i pójść na inne konto i tak w kółko, jednak musiałem zareagować bo przez to tracę klientów. Ja sprzedaje legalnie.

oznacz moderatorów

cd-keye_pl
#11 Animator#

@la_nika jeśli możesz zamknij proszę tą dyskusję bo znowu robi się z tego bałagan i temat zszedł na bok.

oznacz moderatorów

Secondspro
#9 Pomysłodawca#

Cwaniaczek zgłasza tylko dlatego że jest niższa cena. Gdyby była wyższa to by nie zgłosił

oznacz moderatorów

ImperiumPremium
#7 Wielbiciel#

Juz prosze sobie darować, te komentarze nic nie dadzą

oznacz moderatorów

Secondspro
#9 Pomysłodawca#

Skoro bawisz się w szeryfa to dlaczego nie zgłosisz tego? https://allegro.pl/oferta/league-of-legends-konto-lol-smurf-las-50-60k-be-11559200838

Nie twoja kategoria?

oznacz moderatorów

ImperiumPremium
#7 Wielbiciel#

Pan nie do końca zna regulamin, gra lol jest darmowa, konta do darmowych gier mozna sprzedawać. 

oznacz moderatorów

Secondspro
#9 Pomysłodawca#

Gdybyś znał regulamin i prawo to byś nie podjął się sprzedaży na Allegro cyfrowych gier

oznacz moderatorów

Secondspro
#9 Pomysłodawca#

Finalnie Minecraft też jest darmowy

oznacz moderatorów

ImperiumPremium
#7 Wielbiciel#

Ok rozumiem, lecz no wiem ze niczego nie łamie, nie mam czasu odpowiadac na to samo cały czas odpuszcze jak Twój poprzedni rozmówca, powodzenia. Minecraft kosztuje 130 zł. Pozdrawiam i powodzenia

oznacz moderatorów

Secondspro
#9 Pomysłodawca#

Odpuścił bo nie ma już nic więcej do powiedzenia i się wystraszył, a ty natomiast dalej w to brniesz. Odpuść albo konkurencja zacznie cię zgłaszać

oznacz moderatorów

Secondspro
#9 Pomysłodawca#

Dodatki do Minecrafta są płatne tak samo jak do Lola, więc najlepiej już odpuść tak jak poprzedni przedmówca albo polecimy dalej

oznacz moderatorów

ImperiumPremium
#7 Wielbiciel#

Ale Pan mnie nie zastraszy, mam nadzieje ze zastraszenie ''konkurencja będzie Cie zgłaszać'' albo ''polecimy dalej'' znajdą swój koniec na odpowiedzialności prosze o pomoc. 

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

ImperiumPremium
#7 Wielbiciel#

Lol jest darmowy, Minecraft płaty a Pan o jakiś dodatkach pisze, teraz juz wiem ze piszę z osobą która tylko pisze nic więcej, odpuszczam.

oznacz moderatorów

Secondspro
#9 Pomysłodawca#

Konkurencja będzie zgłaszać tak samo jak Pan i jeszcze zrobił Pan to na oficjalnym koncie. Gratulacje.

Niech Pan nie wzywa moderatów bo Pan sam dopuszcza się zgłoszeń. Pan również został zgłoszony

oznacz moderatorów

Secondspro
#9 Pomysłodawca#

Poza tym sam Pan sprzedawał konta więc ma Pan czelność jeszcze kogoś zgłaszać?

oznacz moderatorów

ImperiumPremium
#7 Wielbiciel#

Pan rozumiem jest albo sprzedawcą , albo kolegą sprzedawcy który działa nielegalnie, mam kontakt z allegro dosyć dobry i szybki, wiem ze moje aukcje nie łamią regulaminu, wiem co sprzedaje, klucze a nie jak aukcje które zgłaszałem czyli konta.

Niech Pan sie nie bawi w zadna mafie, bo to nie wyjdzie, nas tez jest paru osoby które sprzedają klucze i tracą na aukcje które oferują konta, takze nie będziemy tracić klientów bo ktoś sobie nielegalnie sprzedaje konta, tyle ode mnie.

oznacz moderatorów