anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe ( jak dla mnie ) zasady licytacji ?

mrpartner
#12 Orędownik#

Od 5 czy 6 lat dziś zalicytowałem.

I aż mi sie włos zjeżył. Jakim to trzeba być chorym człowiekiem, by móc przelicytować sam siebie ?

Jednym słowem DZIĘKUJEMY CI ALLEGRO jak zwykle daliście d**y. 

PS mam nadzieję, że daliście ( zostawiliście ) możliwość wycofania przez kupującego moich ofert, bo naprawdę się w ku...wie.

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@mrpartner Zawsze tak było. Po zalicytowaniu możesz licytować ponownie, podwyższając lub obniżając swoją cenę maksymalną. 

oznacz moderatorów

mrpartner
#12 Orędownik#

no już nie , bo zawsze jest widoczna moja cena maxymalna.

i np dałem 100 zł jest od razu wiodoczne 100 zł a nie 59 bo ostatni licytujący dał 58.

I jak dam teraz 110 TO OD RAZU jest widoczne 110 zł a nie 59 czy nawet 100 zł.

Dla mnie to skrajny debilizm !!!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mrpartner Nie napisałeś, że chodzi Ci o Allegro Lokalnie, a nie o zwykłe Allegro. Na Allegro Lokalnie też tak było od zawsze. Tam zalicytowana kwota maksymalna jest od razu widoczna. Powinieneś czytać regulaminy, wtedy byś o tym wiedział. 

oznacz moderatorów

mrpartner
#12 Orędownik#

 

 Wątek jest o Allegro Lokalnie

" Powinieneś czytać regulaminy, wtedy byś o tym wiedział. " tak i nauczyć się go na pamięć 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mrpartner  Ja też uważam za skrajny debilizm wejście na całkiem nową stronę (wcześniej na Lokalne nie licytowałeś) i licytowanie od razu "z grubej rury"

Wypadało sprawdzić, jak to działa a nie od razu 100zł

Jeszcze wiele rzeczy na lokalne cię zaskoczy.

No i doskonały przykład jak licytują kupujący bo czytam mnóstwo  postów że licytują dla żartów. A oni licytują nie rozumiejąc jak to działa.

oznacz moderatorów

mrpartner
#12 Orędownik#

Uwierzcie mi, że po prostu się tego nie spodziewałem że jakiś d**bil tak wymyślił.

Na całym świecie są takie same zasady licytacji ale nie na allegro lokalnie  !!! 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mrpartner To pewnie jeszcze nie wiesz tego, że na Lokalnie nie ma obowiązku zapłaty. Tam, zgodnie z regulaminem, po pięciu dniach bez zapłaty transakcja jest uznana za niebyłą, a umowa kupna jest rozwiązywana. Licytacja sprzedającemu się wznawia. 

oznacz moderatorów