anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wpłatą

barto_o
#7 Wielbiciel#

Witam wpłaciłem pieniądze za towar Pas przedni Audi a3 na allegro lokalnie, wpłata poszła jak zwykle bez problemów, Sprzedający twierdzi że nie ma mojej wpłaty i nie chce mi zwrócić pieniędzy, a w momencie mojego zakupu towar wystawiony został sprzedany poza allegro.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@barto_o Ty się nie szarp ze sprzedawcą, tylko otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE i domagaj się wysyłki lub niezwłocznego zwrotu pieniędzy. Pomoże Ci tam pracownik Allegro. Po interwencji Allegro sprzedawca nagle znajdzie swoją wpłatę, której niby nie otrzymał.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@barto_o, widzę, że Twoja wpłata została poprawnie sfinalizowana i przekazana Sprzedającemu. Status wpłaty sprawdzi on w zakładce Zamówienia od kupujących.

Gdyby nie udało Ci się dojść do porozumienia ze Sprzedającym, możesz rozpocząć Dyskusję. Wystarczy, że przy konkretnym zamówieniu w zakładce Moje lokalne zakupy wybierzesz "Problem z zamówieniem"?

af7ec9a141ae8c57416bc5e56433 (1).png

Sprzedający powinien ustosunkować się do Twojej Dyskusji w ciągu 24 godzin. Jeśli tego nie zrobi, możesz poprosić o pomoc pracownika Allegro - wybierz [poproś Allegro o pomoc]. Mam jednak nadzieję, że sprawę uda się sprawnie rozwiązać. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów