anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający nie reaguję na otwartą dyskusję

MleczuDH
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem ze sprzedającym na allegro lokalnie. Zakupiłem telefon za 1000zl i od tygodnia nie ma z jego z strony odzewu. Paczka nie została nadana. Nie reaguje od 2 dni na założoną dyskusję. Allegro zwróci mi te pieniądze czy będę musiał zaraz się po sądach toczyć żeby je odzyskać?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@MleczuDH w dyskusji poproś pracownika allegro o pomoc , jeszcze tydzień i wszystko się rozwiąże

oznacz moderatorów

MleczuDH
#7 Wielbiciel#

zrobiłem to dziś rano i jedyne co dostałem w odpowiedzi to "Przykro mi, że Kupujący MleczuDH nie otrzymał swojego zamówienia. Proszę Sprzedającego XXXX o przesłanie potwierdzenia nadania przesyłki dla Kupującego." Praktycznie nic mi to nie mówi. Szkoda że taki długi czas oczekiwania na zwrot jest bo jednak w dzisiejszych czasach bez telefonu jak bez ręki a pieniądze zamrożone

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@MleczuDH wszystko musi trochę potrwać ... spokojnie , ale dokonując zakupu poza siedzibą sprzedawcy gdzieś z tyłu głowy trzeba mieć , że coś takiego może się przytrafić .

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@MleczuDH Jeśli sprzedający nie reaguje w dyskusji to poproś w niej o pomoc pracownika allegro.
Nie martw się - odzyskasz pieniądze.

oznacz moderatorów