anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedalam towar ale allegro mialo blad i nie widzialam ze sprzedalam

MAMY ROZWIĄZANIE!
paula8371
#1 Nowicjusz#

Witam,

Wystawilam przedmiot w grudniu 2021 za 200zl, niestety allegro mialo blad w sekcji sprzedazy i nie widzialam ze cos sprzedalam. Minelo 6 miesiecy. teraz dostalam wiadomosc ,ze rzecz sie sprzedala a ja juz jej nie posiadam. Kupujaca dostala zwrot 200zl ktore wplacila a allegro obciazylo mnie tez 200zl na minusie, czy to normalne? dziekuje .

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
mdrogeria
#21 Demiurg#

@paula8371   Kupująca wpłaciła , Ty zwróciłaś jej środki ??

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  coś mi tu ....ech...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@paula8371 Cześć. Próbowaliśmy się z Tobą wielokrotnie kontaktować w tej sprawie. Kupująca opłaciła zamówienie, jednak nie otrzymała zamówienia i zgłosiła się do nas z tym problemem. Zwróciliśmy jej pieniądze z Programu Ochrony Kupujących. Środki od kupującej znajdują się na Twoim koncie w PayU. Wypłać je, a następnie zwróć do Allegro. 

Na początku musisz zweryfikować swoje konto: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
paula8371
#1 Nowicjusz#

Dzien dobry, ja teraz uregulowalam swoje konto z wlasnych pieniedzy, bo pan na infolini mowil, ze inaczej mi nie odblokuja. Takze dodalam swoje konto bankowe i wyslalam zdjecie dowodu w weryfikacji. co dalej musze robic, zeby odzyskac te 198zl? dziekuje za pomoc

oznacz moderatorów
paula8371
#1 Nowicjusz#

jak mam sprawdzic to konto payu? czy tam sa te pieniedze? pierwszy raz slysze o tym, przepraszam, ale pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. 

oznacz moderatorów
paula8371
#1 Nowicjusz#

dodam jeszcze ze zrobilam juz przelew na 1.01 weryfikacyjny, ale nic nie ma na tym konice payu. czy jest mozliwosc ze na weryfikacje sie czeka pare dni? bo na tym koncie nic sie nie wyswietla, zadne pieniadze. 

oznacz moderatorów
paula8371
#1 Nowicjusz#

dziekuje slicznie, juz to znalazlam. bardzo dziekuje za pomoc.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@paula8371 Na Twoim koncie znajdują się środki. Operator otrzymał Twój przelew weryfikacyjny (oczywiście otrzymasz zwrot 1,01 zł) i teraz wystarczy poczekać na weryfikację danych (to może potrwać do 3 dni roboczych, dlatego poproszę o chwilę cierpliwości). 

Po aktywacji konta, środki będziesz mogła wypłacić tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/. W razie jakichkolwiek pytań, to jesteśmy tutaj na Gadane do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@paula8371 jeżeli kupujący zapłacił to powinnaś mieć pieniądze tutaj

wypłacić sobie.

oznacz moderatorów
paula8371
#1 Nowicjusz#

dziekuje pieknie za pomoc!

oznacz moderatorów