anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwagi co do towaru

Pawcio2011
#7 Wielbiciel#

Witajcie. 
Chciałbym ostrzec przed tym nieuczciwym sprzedawca. Zakupilem towar [edycja] i okazal sie zlej jakosci. To fakt, towar używany, jednakże nie było podane, że guziki były wciśnięte, zmywarka cała podrapana, listwa przecięta. Zbiornik na nablyszczacz brudny i zapchany. Zmywarka brudna pod drzwiczkami bloto, ciekła woda a za zmywarka pająki. 
Po kontakcie z właścicielami okazuje się, ze kazali mi ja zwrócić i spisac protokol to zwroca pieniadze. Dzis dostalem informacje, ze nie dostane od nich zwrotu pieniedzy, tylko bym sie domagal od firmy. Sprawe zglosilem do allegro. 
UWAZAJCIE!

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli masz zakup od prywatnego sprzedającego to nie masz zwrotu, masz rękojmie i z niej korzystaj, piszesz że nie było w opisie tego i tego więc masz podstawę do reklamacji i z pewnością masz wielkie szanse na wygranie, więc dyskusja: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Marc_Oz
#11 Animator#

Czytam:

Zmywarka wolnostojąca Whirpool szósty zmysł
Klasa energetyczna A++
Wymiary
szerokość 60 cm
głębokość 58 cm
wysokość 85 cm
Zmywarka jest sprawna / zmywa
Sprawdzana jest , testowana na miejscu jak i przed wysyłką.

... znaczy się opis zachęcający, tylko pytanie kto i jak testował sprawność "na miejscu jak i przed wysyłką"?

Szkoda, że kupujący nie może zamieszczać tutaj zdjęć, np. takich z pająkami po testach 😄

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

A nie za mało parametrów ? Powinny być jeszcze zdjęcia i film obrazujący działanie ?

Mamy na AG nową "naczelną" wróżącą z fusów ?

oznacz moderatorów