anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków z allegro lokalne

jakubekxeop
#7 Wielbiciel#

Kupiłem na lokalanie 24.08 radiostację, po kilku godz napisałem do sprzedawcy że rezygnuje i czy nie ma problemu ze zwrotem środków, sprzedający poinformował że jak dotrą pieniądze na konto to potrąci tylko opłatę naliczaną przez Allegro i zwrócić gotówkę na konto. 

Problem jest taki że dziś pisalem do Pana i poinformował że pieniądze z Allegro jeszcze do niego nie dotarły. 

Pytanie po jakim czasie powinien dostać pieniądze od allegro, ewentualnie jak w takiej sprawie postepowac, trzeba gdzieś sprawę zgłosić do allegro ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@jakubekxeop  Jak płaciłeś, przez AF, jak anulowałeś ? Masz tu zakup: https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione sprzedający także nie ma prawa nic Ci potrącać.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jakubekxeop, w razie problemów transakcyjnych możesz rozpocząć Dyskusję ze Sprzedającym i  po 24 godzinach poprosić o pomoc pracownika Allegro. Wystarczy, że przejdziesz do tego formularza. Wybierz z listy zamówienie, w którym chcesz otworzyć Dyskusję, wskaż powód jej otwarcia oraz opisz swój problem. Mam nadzieję, że uda się go szybko rozwiązać. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mr_oma OK.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@LEW433, zakup był na Allegro Lokalnie - nie można go anulować. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

jakubekxeop
#7 Wielbiciel#

Tak wiem że przez lokalnie nie można anulować, zrobiliśmy tak że po prostu się "dogadaliśmy" płaciłem blikiem, kiedy stwierdziłem że rezygnuje to napisałem do sprzedawcy o możliwość zwrotu pieniędzy póki nie wyslal towaru, zgodził się i miał odesłać gotówkę jak tylko allegro prześlę pieniądze na konto. 

Dziś jak napisalem do niego czy dostał przelew z allegro odpisał że jeszcze nie. 

Dlatego pytałem jak długo trwa realizacja przelewu przez Allegro do sprzedających. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jakubekxeop Allegro zazwyczaj przekazuje pieniądze sprzedawcom niemal natychmiast, najdłużej może to potrwać do końca następnego dnia roboczego po zleceniu.

oznacz moderatorów