anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot na allegro lokalnie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
DominiqosSeller
#8 Zapaleniec#

Więc, zakupiłem efekt gitarowy i sprzedawca obiecywał że działa. Dotarł do mnie wadliwy i sprzedawca próbuje wmówić że działa poprawnie oraz jest bucem mimo wysłania dowodu wideo. Czy jest jakiś sposób uzyskania zwrotu pieniędzy?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
mdrogeria
#21 Demiurg#

@DominiqosSeller owszem jeśli sprzedawca nie wspólpracuje , masz skuteczne narzędzie , które nazywa się dyskusja  ,trochę to potrwa / do 14 dni / .. .skorzystaj .

oznacz moderatorów
DominiqosSeller
#8 Zapaleniec#

Właśnie dyskusja nic nie dała..

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Co tzn. że dyskusja nic nie dala, była przez Allegro?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, składasz reklamację z tytułu rękojmi, najlepiej poprzez otwarcie dyskusji: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

sprzedajacy musi się wypowiedzieć w ciągu 24godz. później możesz poprosić o pomoc Allegro, po 14dniach jak nie dojdziecie do porozumienia dyskusję odznaczasz jako nierozwiązaną i Allegro umożliwi Ci złożenie wniosku do Allegro Proteck. Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

LEF znowu palnął głupotę , transakcja na Lokalnie i pewnie wyłączona rękojmia .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A "mordenga" putinowska skąd wie że wyłączona. masz pegasusa?😁 a głupoty szukaj wokół siebie.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

jedną znalazłem , na literkę L

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

L po rusku to jak? nie dręczy cię sumienie że wspierasz wojnę. a nie przecież skąd! ty masz inne priorytety.😛

oznacz moderatorów
DominiqosSeller
#8 Zapaleniec#

Właśnie zauważyłem istnienie rękojmi. A z dyskusji to już tam się nie udało właśnie do porozumienia dojść. Tylko aby rękojmia zadziałała muszę 14 dni od zakupu poczekać tak?

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@DominiqosSeller nie , na nic nie musisz czekać , otworzyłeś dyskusję to pilnuj i spokojnie odopowiadaj na pytania . Jutro pod dyskusją pokaże Ci się niebieski napis ,,poproś o pomoc ,,... skorzystaj z tego i dalej spokojnie odpowiadaj jeśli zaistnieje potrzeba . Potrwa to do 14 dni , a finał będzie Twój .

oznacz moderatorów