anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie - niezbyt lokalne

kwasior_84
#7 Wielbiciel#

Cześć, 

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, czy to ja jestem jakiś nieogarnięty czy aplikacja Allegro na Androidzie? Przeglądam wyniki wyszukiwania, aplikacja podsuwa mi ofertę Allegro Lokalnie. Nie jestem zwolennikiem takich zakupów, ale, mówię - zajrzę. No i jest oferta - 300 kilometrów ode mnie... Ja rozumiem, że żyjemy w globalnej wiosce i te sprawy, ale 300 kilometrów wydaje mi się mało "lokalne". Dla mnie lokalnie to jakieś 3 - 5 km, 10 km max. Czy mam coś źle ustawione, jest potrzebna jakaś dodatkowa konfiguracja? Czy po prostu "ten typ tak ma" i pokazuje wyniki z drugiego końca Polski?

Dodam, że aplikacja oczywiście ma włączoną obsługę lokalizacji, poprawnie wskazuje aktualne położenie i np. najbliższe paczkomaty etc. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

To tylko nazwa "ten typ tak ma"

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nazwa Allegro Lokalne nie ma nic wspólnego z tym że będą ci się wyświetlać tylko wystawcy z twojej okolicy .przeznaczone jest głównie dla indywidualnych sprzedawców .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kwasior_84 Tam nawet cen nie ma lokalnych(targowych) ,większość zakupów to same problemy.

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Dziś dokonałem swojego pierwszego zakupu poprzez allegro lokalnie. Tyle że to było faktycznie lokalnie, spotkaliśmy się pod bankomatem, pieniądze za towar z ręki do ręki. W ten sposób nie ma żadnych problemów. 

oznacz moderatorów