anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie

klaudia0303
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam taki problem 

Kupiłam na licytacji na Allegro lokalnie emblemat od fiata. Pieniądze wpłaciłam przez PayU. Po 1 telefonie gość stwierdził, że to nie jego ogłoszenie tylko jego dane i nie do niego z tym. Za 2 razem zaczął kręcić, że nie może rozmawiać bo coś tam. Za 3 i kolejnym nie odbiera już ode mnie telefonu. Mój mąż zadzwonił ze swojego nr i gość powiedział, że on pracuje w Niemczech, w Polsce będzie za ok pół roku i to nie jego ogłoszenia i on na ich temat nic nie wiem, bo ktoś korzysta z jego konta. Oczywiście on nie wie kto i nie ma z tym kimś żadnego kontaktu. W każdym jego ogłoszeniu jest wpis, że po więcej info trzeba dzwonić i tu podany jest nr do tego gościa z Niemiec. Napisałam mu sms, że jak do poniedziałku nie otrzymam paczki to sprawa trafi na policję. Wybitnie to naciągacze. Co dalej robić ? Na wiadomość na czacie nie odpowiada.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

br.
#21 Demiurg#

@klaudia0303   Normalnie  rozpoczynasz procedurę  odzyskania  wpłaty  poprzez  tzw.  "Dyskusję"  Masz to  tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d8143baa-4f1d-48b1-9dc1-e76e40a5fc38

Jeżeli sprzedawca nie  wyjaśni  sytuacji  w ciągu 24 godz, żądaj pomocy pracownika Allegro.

Nie  zamykaj dyskusji  dopóki sprawa nie będzie rozwiązana

oznacz moderatorów

klaudia0303
#7 Wielbiciel#

A jeśli to nie pomoże to co wtedy ??

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Pomoże, pomoże...

A jeśli  faktycznie  nie pomoże  to Program Ochrony Kupujących

oznacz moderatorów

klaudia0303
#7 Wielbiciel#

A co napisać w takiej dyskusji ?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Napisać prawdę,  to co tutaj.

Niestety więcej nie pomogę,  ja  szczegółów nie znam, a też  nigdy  z tej  opcji  nie  musiałem korzystać.

oznacz moderatorów

klaudia0303
#7 Wielbiciel#

Ok

Dzięki za podpowiedź 🙂 

oznacz moderatorów