anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie płatnosci

bruce_2004
#7 Wielbiciel#

Witam. Wybrałem opcję paczkomatu po czy doszedłem do wniosku że odbiorę osobiście. Nie mogę anulować płatności tak aby powrócić do wyboru metody dostawy. Jest opcja "zapłać teraz" lub "anuluj płatność ".  Ta druga ni przynosi rezultatu....

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

LEW433
#21 Demiurg#

@bruce_2004 Masz towar w zakładce:Screenshot_2020-10-21 Kupujący chce anulować zamówienie ale nie widzi opcji anuluj w szczegółach zamówienia .png

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na Allegro Lokalnie nie anulujesz całego zakupu, jak wyżej wprowadzono Cię w błąd. Skontaktuj się ze sprzedawcą i poinformuj go o odbiorze osobistym.

Jeśli nie możesz anulować płatności, spróbuj kliknąć "zapłać teraz" i nie płać, potem anuluj rozpoczętą płatność.

oznacz moderatorów

bruce_2004
#7 Wielbiciel#

Wlasnie anulowanie nie działa . Gdy naciska anuluj płatność, pojawia się zapłać teraz. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bruce_2004 Skontaktuj się z sprzedającym i powiadom go o odstąpieniu od zakupu, przeoczyłem że to AL:https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zakup-i-dostawa-na-allegro-lokalnie/kontakt-ze-sprzedajacym-...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@bruce_2004 Ale zapłaciłeś już, czy nie? Wygląda na to, że anulowałeś płatność. Powiadom sprzedawcę o odbiorze osobistym i umów się z nim na ten odbiór.

oznacz moderatorów

bruce_2004
#7 Wielbiciel#

Nie zapłaciłem. Chciałbym wrócić do opcji wyboru sposobu odbioru.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Skontaktuj się ze sprzedawcą. Jeśli nie jest to możliwe, nie płać i nie odbieraj sprzętu. Na Allegro Lokalnie po pięciu dniach bez wpłaty transakcja automatycznie uznana jest za niezawartą.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bruce_2004 To nie płać i nie ma zakupu, napisz mu ze rezygnujesz z zakupu.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ale on to już wie, po co powtarzać?? 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A ty wiesz?😝

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie, ja nic nie wiem, tylko lew wszystko wie, były lider punktacji w dziale dla profesjonalnych sprzedawców 😄

oznacz moderatorów

bruce_2004
#7 Wielbiciel#

Nie chcę anulować transakcji tym bardziej że była to licytacja i cena mi pasuje. Chce tylko zmienić systemowo metodę na odbiór własny 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@bruce_2004 To w porozumieniu z sprzedającym.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie z sprzedającym, tylko ze sprzedającym.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Za to "czarna mamba"liderka oddziału....

oznacz moderatorów