anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak kontaktu po wpłacie za wygraną aukcje

Olekwarchol
#2 Obserwator#

Ogółem martwi mnie to że mimo iż wygrałem tą licytacje w tym samym czasie jeszcze sprzedający miał już zakończone 2 inne o tej samej porze, napisałem do niego że dokonałem wpłaty i z zapytaniem jednym oraz dzisiaj wieczorem drugim i nie dostałem odpowiedzi mimo że był rano i pod wieczór zalogowany pod zakładką na jego profilu oceny i komentarze. Dlatego pisze bo chciałbym uspokoić myśli ze względu iż to karta graficzna na prezent i to na ten weekend, wnet pytanie co mam robić czy poczekać do jakiegoś czasu czy mam się już obawiać i podjąć 
jakieś kroki. 

Będę bardzo wdzięczny za udzieloną pomoc 🙂 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Vryko
#18 Luminarz#

No...to jesteś optymistą, skoro na ten weekend 😉 Telefonu nie podał?

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Olekwarchol
#2 Obserwator#

Nie podał ale ja to zazwyczaj jestem optymistą ale cóż czy to znaczy że zazwyczaj czeka się kilka dni na odpowiedź?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Olekwarchol Jeżeli jesteś zaniepokojony to otwórz dyskusję z sprzedającym, ma obowiązek odpowiedzieć w ciągu 24 godz.:https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Olekwarchol
#2 Obserwator#

Jeśli rzeczywiście tak jest i po prostu sprzedający potrzebuje kilku dni no cóż co w moim mniemaniu trochę długo too poczekam do jutra i otworze dyskusje z nim 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Olekwarchol Na przyszłość licytuj na zwykłym allegro mniej problemów ze sprzedawcami ,pewniejsze zwroty mniejsze ryzyko .

oznacz moderatorów