anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przedmiotu u sprzedawcy, zwrot pieniędzy mnie nie satysfacjonuje

Idź do rozwiązania
mustafas00
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. 

Proszę mi wytłumaczyć jak powinno się postępować w przypadku gdy sprzedawca po ofercie ,,Kup teraz" nie wysyła towaru, w przypadku podbramkowych poprzez działania pracowników allegro poprzez założony ,,Spór" w końcu chce oddać nam pieniądze, jednak nas ta informacja nie satysfakcjonuje i oczekujemy wysłania danego przedmiotu. 

oznacz moderatorów
47 ODPOWIEDZI 47
Ziolko39
#19 Nestor#

@mustafas00 Nie wiem czy zauważyłeś że @reni_merigold napisała Wazon przeboleję. To faktycznie tylko przedmiot. Piękny, wyjątkowy, ale przedmiot. Kupię inny a Ty ją dalej podpuszczasz do przegranej walki i dodatkowych kosztów. Próbujesz zająć miejsce "tego, którego nicku się nie wymawia" ? To będziesz musiał pokonać groźnych przeciwników.

oznacz moderatorów
martastankiewi
#8 Zapaleniec#

Nie ma to nie ma i tyle. Dokladnie, po co isc do sądu. Jak dla mnie kupująca jest sfrustrowana, a powinna odpuscic bo nikt jej krzywdy nie zrobil.

oznacz moderatorów
mmichal1981
#7 Wielbiciel#

Oczywiście że zrobił, zlekceważył ją, zawiódł oczekiwania, wykazał się arogancja. Chciałbyś żeby ciebie ktokolwiek tak źle traktował? Nie sądzę. A sprawę ma wygrana, bo nieprawdopodobnie złodziejstwa, bez złożenia na komendzie zawiadomienia, ani też uszkodzenia, bo nie ma zdjęć. Nie takich cwaniaczków sąd zmuszał do określonego zachowania.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#19 Nestor#

@mmichal1981 Podpuszczaj dalej do bezsnsownych działań > nie pierwszy taki przypadek na AL i nie ostatni. Nikt nie dokumentuje potłuczenia wazonu zdjęciami (bzdurny pomysł). W tym wypadku jest słowo przeciw słowu. Wątpię aby jakikolwiek sąd przyznał rację w wypadku gdyby sprzedający zadeklarował zwrot pieniędzy. Jeżel wazon się potłukł to ma wydać kupującej skorupy ?

oznacz moderatorów
krejzole
#13 Ambasador#

Po co komu wazon, tylko kurz się zbiera.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@krejzole Ale jet woda na kaca.🤣

oznacz moderatorów
Client:65300220
#10 Popularyzator#

Janusz alert. Jeśli cena rażąco różni się od rynkowej to nawet sklep ma pełne prawo anulować zakup.

oznacz moderatorów
Client:65300220
#10 Popularyzator#

A ja kibicuję autorce żeby poszła do sądu. Pieniądze oddane to tylko zapłaci za koszt rozprawy i się naje wstydu.

oznacz moderatorów