anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

chaos - totalne nieprzygotowanie i zlekceważenie klientów

andy49
#8 Zapaleniec#

Wczoraj usiłowałem dokonać zakupu na A. Lokalne  ale mnie się to nie udało ponieważ zasady licytacji nigdzie nie zostały opisane m.in np. to ,że każde przebicie  przedłuża czas licytacji.Oznacza to ,że muszę być "przykuty" do kompa by zwiększać wartość mojej oferty co  jest ewidentnie bez sensu - powinna być dostępna oferta maksymalna zgłaszana przez kupującego oczywiście niewidoczna dla pozostałych. Ponad to niemożność zapamiętania obserwowanych aukcji jest naigrywaniem się z klientów. Do tej pory  nie zrozumiałem idei wypuszczenia tak niedopracowanego produktu na rynek

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

myslenie-szkodzi
#12 Orędownik#

serio ktoś korzysta z Allegro lokalnie? To przecież niedorobiony bubel, pozwólcie temu [edit] 🙂 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

O tym jak wygląda licytacja na Lokalnym pisali od dawna. Sam żeś się zlekceważył, nie czytając. Nareszcie licytacja tam wygląda tak, jak wyglądać powinna. Widoczna kwota i czas trwania  przedłużony do czasu, w którym ludzie licytują. Jak na normalnych aukcjach.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

andy49
#8 Zapaleniec#

być może było to zapisane malutkim druczkiem bo nigdzie tego nie zauważyłem ( być może mnie oświecisz) ale poruszyłaś dodatkowy problem typu "co jest ważniejsze jajko czy kura"  czyli pogodzenie interesu sprzedających i kupujących bo dla mnie osobiście rozciąganie licytacji ( teoretycznie w nieskończoność) jest stratą czasu

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

Zgodzę się, że 5 minut to stanowczo za dużo, bo minuta w zupełności by wystarczyła.

Teraz Cię oświecam:

https://allegro.pl/lokalnie

Ula

Ula
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1All Lokalnie to wielostopniowy bubel. Ten sposób licytacji zapożyczyli od pewnego portalu zagranicznego który kiedyś do nich należał ( A który po narzekaniach klientów wycofał się z tego). Kumpel licytował aż do 40min po czasie, kupił ,ale powiedział że nigdy więcej...więc to chyba działa odstraszająco... ( jak całe Lokalnie )

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@pinsplash  Ten sposób licytacji nie jest głupi, tylko czasu jest o wiele za dużo i przez to robi się głupio.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Wszyscy - i sprzedający i kupujący piszą o tym wynalazku w ten sam sposób. To największy bubel, jaki w ostatnich latach wyprodukowało Allegro i - jak wszyscy - życzę mu szybkiego odejścia w niebyt. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@VrykoI prosimy nie zamieniać pierwszych literek w słowie "niebyt" 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@pinsplash Bym napisał dosłowniej, ale znów mi to wypipkają 😉

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów