anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co robić, jeśli nie dostałam kodu do paczkomatu, a mija mi termin odbioru przesyłki?

SAM34AEL
#8 Zapaleniec#

co robić, jeśli nie dostałam kodu do paczkomatu, a mija mi termin odbioru przesyłki?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Polecam pobrać aplikację inpostu. Najszybciej uda Ci się uzyskać dostępne do paczki. Kontakt z infolinią będzie trwać dłużej i może okazać się nieskuteczny. 

oznacz moderatorów

SAM34AEL
#8 Zapaleniec#

pobrałam aplikację i problem sam się wtedy rozwiązał, dziękuję:)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@SAM34AEL Aplikacja pomaga nie tylko w śledzeniu i otrzymaniu kodu, także w otwieraniu i wysyłaniu. Taki przydatny "gadżet".

oznacz moderatorów

SAM34AEL
#8 Zapaleniec#

gwoli wyjaśnieniom: to były dwie przesyłki umieszczone w multi skrzynce, a na takie InPost zmienił ponoć sposób odbioru i to on teraz podaje kod. W pobranej aplikacji In Postu kod był umieszczony;)

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@SAM34AEL 

Dzwonisz na infolinie 722 444 000, wybierasz info o paczkach do paczkomatu potem status paczki, numer telefonu i wprowadzasz numer paczki i wybierasz komunikat wyślij ponownie kod odbioru.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@SAM34AEL Złóż mailem reklamację sprzedawcy. To on, zgodnie z przepisami, odpowiada za przesyłkę do czasu, aż ją otrzymasz. Sprawdź wcześniej SMS i mail, kody przychodzą tu i tu. Jeśli nie masz kodu nigdzie i paczka wróci, możesz domagać się od sprzedawcy ponownej wysyłki na jego koszt lub zwrotu całej wpłaty. Jeśli będzie problem, otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@xyz96 tak, najlepiej od razu sprawę na policję zgłosić. Po co coś sprawnie samemu załatwić w kilka minut 🙂 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Wystarczy działać zgodnie z przepisami, które określają jasno odpowiedzialność sprzedawcy za przesyłkę nawet wtedy, gdy się to sprzedawcom nie podoba. Rób wszystko, tylko nie zawracaj głowy sprzedawcy, nawet jeśli nie wydał rzeczy 😄

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@xyz96  zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie jest nieadekwatne do opisanego problemu, po prostu uzyskanie przesyłki trwało by znacznie dłużej. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Jest jak najbardziej adekwatne i zgodne z zasadami.

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@xyz96  Warto korzystać z naszych praw gdy coś na tym zyskujemy. W tym wypadku pobranie aplikacji lub zadzwonienie na infolinię będzie zdecydowanie szybszym i skuteczniejszym rozwiązaniem od kontaktu z sprzedawcą. 

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

@InPost no i znowu multiskrytka i brak kodu. Co z nią jest nie teges? Też mi się nie uśmiecha instalować aplikacji tylko po to, żeby 2 razy w miesiącu otworzyć se zdalnie paczkomat. Bez jaj.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@exoryna właśnie nie wiem czemu na maila nie przychodzą kody do multiskrytki @InPost ułatwiło by to w razie braku sms 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@exoryna Ten, który przed Tobą macał panel paczkomatu, wcześniej dłubał w nosie i drapał się po .... Zainstaluj se aplikację 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

@WREDZIA-W1  ale daj spokoj, przychodze do domu i myje rece,nie ma tragedii : )

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@exoryna A zanim przyjdziesz do domu....... 😀

Ula

Ula
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Kupujący @SAM34AEL odebrał paczkę i rozwiązał swój problem, więc dziękuję wszystkim, którzy się tutaj wypowiadali za rady oraz pomysły, co zrobić w podobnej sytuacji. Grzecznie informuję także, że z powodu dyskusji jaka się tutaj toczyła, zamykam ten temat. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ No to zamknij, bo nadal można pisać posty.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

test posta, mozna pisac.

 

zwrot 14 dni

rekojmia

gwarancja

dyskusja

pok

odstapienie

 

oznacz moderatorów