anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czemu mogę płacić tylko blikiem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
simonsoulfly
#1 Nowicjusz#

Ni mam innej opcji w płaceniu za towary, niz tylko blikiem, dlaczego?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@simonsoulfly nie widzę u Ciebie żadnych nowych zakupów ani na Allegro ani na Allegro Lokalnie. Czy możesz napisać o które miejsce chodzi? Powinieneś mieś opcję innych metod płatności w obu serwisach, dlatego sprawdź prosze czy podobny problem występuje, gdy korzystasz z innej przeglądarki internetowej.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
neo-matias
#8 Zapaleniec#

tylkoblikiem.PNG

Zmieniam opcje dostawy w koszyku i zmienia mi się opcja zapłaty na "Płacę Blikiem".

Dlaczego muszę płacić Blikiem? Nie korzystam, nie posiadam i proszę mnie nie zmuszać. Zawsze wykonywałem płatności inną metodą.

oznacz moderatorów
JakoFilo
#2 Obserwator#

Czy udało się rozwiązać problem? Założyłem niedawno konto na allegro i jedyna płatność jaka mi się wyświetla to blik. 

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów
JakoFilo
#2 Obserwator#

Zawartość tego linku już czytałem i albo czegoś nie widzę? Ale nie mam opcji zmiany płatności. 

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Ja przechodzę do okna :Kupuję i płacę" i ma wybór.

oznacz moderatorów
JakoFilo
#2 Obserwator#

Ja klikam "Kupuje i Płace" i pojawia się tylko przycisk "Płace Blikiem" bez możliwości zmiany. 

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Żadnej opcji zmiany?

oznacz moderatorów
JakoFilo
#2 Obserwator#

Żadnej. Mam identyczne okno jak zdjęcie z wpisu powyżej 

 
 
neo-matias
#7 Wielbiciel#
 
 

‎11-04-2022 21:04

Sprawdzałem kilkukrotnie na różnych aukcjach. 

oznacz moderatorów
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Masz Allegro zapisane jako sklep z możliwością płacenia BLIKiem(zapamiętany)  w aplikacji bankowej i tam musisz to zmienić.

oznacz moderatorów
JakoFilo
#2 Obserwator#

Ja jeszcze nic nie kupiłem na allegro z tego kąta. Podobnie nigdy nie płaciłem blikiem. Czy ja w opcjach konta allegro mam ustawić (wpisać) swoje konto bankowe.? Dlaczego mam coś zmieniać w aplikacja banku by coś działało na allegro skoro allegro jeszcze nie wie np. gdzie ja mam konto. 

oznacz moderatorów
JakoFilo
#2 Obserwator#

Ok mam już. Doczytałem na innym wątku. I tak jak ktoś tam napisał "jest to nie intuicyjne", pomocne było zdanie typu " zjedź na sam dół strony i patrz po lewej". Nie zmienia to faktu że to przeoczyłem. Pozdrawiam i dzięki za poświęcony czas. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Jak kupuje przez koszyk.

oznacz moderatorów
JakoFilo
#2 Obserwator#

Tego też próbowałem.

oznacz moderatorów