anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy dokonując zakupu produktu z darmowego ogłoszenia na allegro mogę wykorzystać monety allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Camil303
#7 Wielbiciel#

Na allegro są 3 formy ogłoszenia aukcji. Kup teraz, licytacja i darmowe ogloszenie. W trzecim przypadku sprzedający nie płaci prowizji. Chciałbym kupić produkt od sprzedającego ale ten uzależnił sprzedaż od wystawienia produktu przez darmowe ogłoszenie. Ja z kolei chciałbym wykorzystać na zakup moje monety allegro ale nie wiem czy w przypadku ogłoszenia darmowego to możliwe? Byłbym wdzięczny za pomoc

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Na AL nie możesz płacić monetami.

oznacz moderatorów
Camil303
#7 Wielbiciel#

@LEW433ale ja nie powiedziałem, że to aukcja na AL. Chodzi mi o zwykłe Allegro, tam też jest opcja wystawienia Darmowego Ogłoszenia.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Aha: 🤣

Allegro LokalnieAllegro

ogłoszenia widoczne na Allegro Lokalnie i Allegro
oferty widoczne tylko na Allegro
3 rodzaje ogłoszeń: bezpłatne, z opcją kup teraz i z licytacją
3 rodzaje ofert: kup teraz, licytacja oraz ogłoszenia nietransakcyjne i usługi
uproszczony formularz wystawiania
rozbudowany formularz wystawiania
maksymalnie 200 aktywnych ogłoszeń na jednym koncie (z wyjątkiem Motoryzacji – maksymalnie 10 aktywnych ogłoszeń)
200 tysięcy ofert na jednym koncie
możliwość rezerwacji przedmiotu i negocjacji ceny
ceny nie można negocjować
brak oceny sprzedaży
możliwość oceny sprzedaży
odznaki dla sprzedających: Zweryfikowany użytkownik, Aktywnie sprzedaje, Lokalny społecznik, staż na Allegro
brak ogłoszeń Allegro Smart!
oferty Allegro Smart!
brak możliwości korzystania z API do integracji z narzędziami do zarządzania sprzedażą
możliwość korzystania z API do integracji z narzędziami do zarządzania sprzedażą
możliwość dodania do ofert Monet i innych opcji promowania
opis przedmiotu jest nieobowiązkowy
określone zasady dotyczące opisu przedmiotu i zdjęć
brak możliwości zakupów na raty
możliwość zakupów na raty
sprzedający nie może dodać opcji kup teraz do licytacji ani ustawić ceny minimalnej
sprzedający może dodać opcję kup teraz do licytacji oraz ustawić cenę minimalną
możliwość przekazania zysku ze sprzedaży na lokalną zbiórkę
możliwość sprzedaży w serwisie charytatywni.allegro.pl
oznacz moderatorów
Camil303
#7 Wielbiciel#

Zwracam honor, teraz dopiero zauważyłem, że Allegro na siłę przekierowuje mnie na AL gdy chcę wystawić aukcję. Dawno nic nie wystawiałem i myślałem, że Darmowe ogłoszenie też jest na zwykłym Allegro. Dzięki w takim razie za info, temat zamknięty.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów