anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy komuś wiesza się allegro przy wejściu w centrum wiadomości lub allegro lokalnie?

jaroslawdomanski
#1 Nowicjusz#

Podczas wejścia w centrum wiadomości allegro lub allegro lokalnie aplikacja wiesza się na kilkanaście sekund i tak za każdym razem oraz komunikat czy zamknąć czy oczekiwać. Do tego kilka dni temu bez orientu skasowali mi cały koszyk a loguje się tylko na jednym urządzeniu? Aplikacja usuwana, pliki też i instalowana ponownie nie pomaga.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jaroslawdomanski, przedmioty z koszyka znikają, jeśli zostaną sprzedane lub dane oferty są zakończone. Jeśli chodzi o kwestię powolnego włączania Centrum wiadomości Allegro oraz czatu Allegro Lokalnie, czy na pewno korzystasz z najnowszych wersji aplikacji? Jakiego urządzenia używasz?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

mnie to też spotkało, niedopracowana apka, odinstalowałem i uzywam z przeglądarki. Od razu lepiej

oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Od  wczoraju3coś się dzieje nawet przy wystawianiu, spowolniona reakcja i ładowanie aktualizowanie ceny danych. AlleMatrix nie wyrabia 😄 Pewno zapomnieli opłacić abonamentu xDDD

oznacz moderatorów

Sylvestr22
#8 Zapaleniec#

Konwersacja, do której prowadził link, nie istnieje lub nie masz do niej dostępu? Pomyłka w czat Allegro Lokalnie. Napisałem pytanie, jak można się pozbyć się tego problemu? @mr_oma  jako moderator zamknął temat i niedostałem odpowiedzi. (Odmowa dostępu).

oznacz moderatorów

Sylvestr22
#8 Zapaleniec#

Witam, kiedy dostaję powiadomiene na czat Allegro Lokalnie, wyskakuje takie powiadomiene (Konwersacja, do której prowadził link, nie istnieje lub nie masz do niej dostępu) i niema czatu gdzię klient pisał, ale po godzinie lub dwie powiadomenie pojawia się (za pózno) . Jak można się tego pozbyć? Niedasię sprzedawać towaru na Allegro z takim problemem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Znowu problem z czatem, naprawiliście już: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Sylvestr22, pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Proszę Cię o cierpliwość. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xkolejorzx
#10 Popularyzator#

Dziś to już nie tylko czat, a aktualizacja ceny. AleeMatrix xD Pewno nie opłaciliście abonamentu za program i się wiesza xD

oznacz moderatorów