anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy promocja na darmową dostawę Allegro Lokalnie się zakończyła?

MAMY ROZWIĄZANIE!
exit131
#8 Zapaleniec#

Skończyły się już bezpłatne przesyłki? Wczoraj były opcje bezpłatne dziś już nie ma.

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
xyz96
#21 Demiurg#

@exit131 Nie skończyły się. Poszukaj dokładnie. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@exit131zgodnie z regulaminem promocji trwa ona do 31.12.2021 r. Natomiast każdy sprzedający może otrzymać darmową dostawę dla maksymalnie 5 ogłoszeń promocyjnych. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
jesus721022
#8 Zapaleniec#

Witam. 

Jeszcze w nocy niemal co drugie ogłoszenie w dziale Kolekcje>numizmatyka było z darmową przesyłką. Obecnie nie znajduję nic... Trochę to dziwne żeby wszyscy Sprzedający praktycznie w jednym czasie wykorzystali limit przesyłek.

Pozdrawiam, Waldek. 

oznacz moderatorów
exit131
#8 Zapaleniec#

A kupujący ma też ograniczone zakupy z bezpłatną dostawą? Miałam zapisane oferty, które były z bezpłatną dostawą, dziś za wszystkie wysyłki są już koszty, zniknęła opcja bezpłatna, dziwne, że we wszystkich zapisanych aukcjach.

oznacz moderatorów
jesus721022
#8 Zapaleniec#

Kupujący nie ma ograniczeń. Taką samą sytuację opisałem wyżej.

 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

Może sprzedający podniósł ceny za przesyłkę. Albo nie kupujesz w aplikacji

oznacz moderatorów
exit131
#8 Zapaleniec#

Wczoraj kupiłam pięć przedmiotów z bezpłatną przesyłką, miałam jeszcze w obserwowanych kilka i już dzisiaj nie jest na nich widoczna opcja bezpłatna, na żadnym z zapisanych choć wczoraj były

oznacz moderatorów
jesus721022
#8 Zapaleniec#

Kupuję w aplikacji lokalnej. 

Przejrzałem kilka tysięcy ofert w kategorii Numizmatyka (kilkadziesiąt miałem oznaczonych), ale również w innych kategoriach, gdzie w nocy roiło się od darmowych wysyłek - teraz odnalazłem raptem kilka. Coś tu nie gra. Powtórzę się, ale dziwne, że tyłu sprzedawców nagle wykorzystało limt... 

oznacz moderatorów
exit131
#8 Zapaleniec#

@jesus721022  napisał(a):

Kupuję w aplikacji lokalnej. 

Przejrzałem kilka tysięcy ofert w kategorii Numizmatyka (kilkadziesiąt miałem oznaczonych), ale również w innych kategoriach, gdzie w nocy roiło się od darmowych wysyłek - teraz odnalazłem raptem kilka. Coś tu nie gra. Powtórzę się, ale dziwne, że tyłu sprzedawców nagle wykorzystało limt... 


Dokładnie to samo jest u mnie

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@exit131 @jesus721022 @Client:44052296 tak, promocja "Przejdźmy do rzeczy - dostawa 0 zł w aplikacji Allegro Lokalnie" zakończyła się, ponieważ pula środków przeznaczonych na jej realizację się wyczerpała. 

la_nika_0-1638177578685.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
jesus721022
#8 Zapaleniec#

I taka odpowiedź jest konkretna i wszystko wyjaśnia 👍

Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
Client:103288057
#1 Nowicjusz#

Chciałam zakupić przedmiot z allegro lokalnie, ale muszę płacić za wysyłkę. Kosztuje ona 9 złotych, a jak czytałam w regulaminie to może być do 11 złotych, żeby nie musieć za nią płacić. O co może chodzić? To mój pierwszy zakup. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zakupiłeś przez aplikację?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103288057 Cześć. Limit darmowych dostaw został już osiągnięty, zatem promocja z darmową dostawą/wysyłką na Allegro Lokalnie się zakończyła. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Pusta kasa. 😥

oznacz moderatorów
Client:103288057
#1 Nowicjusz#

A myślałam, że jest do końca grudnia 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wyczerpał się.😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:103288057 Ta promocja zakończyła się przed terminem z powodu wyczerpania puli na dopłaty do przesyłek. Allegro nie ma już na to pieniędzy 🙂

oznacz moderatorów
Dastin-416
#4 Eksplorator#

to może kredyt dla uratowania honoru

oznacz moderatorów