anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Lokalnie przechowuje usunięte z profilu adresy do wysyłki ?

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ @la_nika 

Podpinam do swojego allegro różne adresy dostawy, lecz zawsze je skrupulatnie usuwam i zostawiam tylko swój. Jednak Allegro Lokalnie jakimś cudem przechowuje wszystkie starocie i wczoraj przez nieuwagę kupiłam sobie coś paczkomatem na cudzy adres i telefon.

Uważam, że to jest błąd bo skoro usuwam adres dostawy z ustawień swojego profilu to nie może tak być, że on jest wciąż w systemie i na dokładkę podpina się do mojego zamówienia. I dzieje się tak tylko na Lokalnie.

Tak wiem, powinnam 10 razy obejrzeć dane, na które zamawiam 😂 Paczkomat wybrałam właściwy.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:98572120
#13 Ambasador#

@Kaliope_Brzeg 

witaj w allegro :

- ukrywasz kupione przedmioty żeby później do nich wrócić , a one znikają bezpowrotnie .

- usuwasz adresy żeby zniknęły bezpowrotnie , a one wracają same kiedy się tego najmniej spodziewasz . 

¯\_(ツ)_/¯

 

 

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:98572120  zakupy nie znikają bezpowrotnie jak się ładnie poprosi to @_HolaOla_lub @la_nika przywrócą 😁

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:44052296 przycisk „ukryj” sugeruje, że tylko chowam swoje zamówienie i w każdej chwili mogę je znaleźć. Jeszcze nie tak dawno, ten przycisk nazywał się „usuń” i wszystko było jasne. Po tej zmianie, na Gadane pojawił się wysyp postów z pytaniami jak przywrócić ukryte zakupy. Wygląda na to, że zmiana nie była korzystna dla kupujących.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

ciekawe czy moderatorzy maja jakieś dyżury weekendowe

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg😄 😄 widać nie tylko #1 Nowicjusz# maja problemy na Allegro

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Kaliope_Brzeg nie czepiaj się, Allegro jest prokonsumenckie i z całych sił stara się ułatwić Ci zakupy, wychodząc z założenia, że skoro robiłaś zamówienia na inne adresy, to z pewnością będziesz to robiła dalej, a usunęłaś je z listy przez nieuwagę. Allegro wie lepiej od Ciebie czego potrzebujesz. 😁 Chociaż widzę pewną niekonsekwencję w tych działaniach. Zamówienie można ukryć, ale już nie można go potem znaleźć, a adresy można usunąć, a okazuje się, że są tylko ukryte. 😁 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Ten błąd od kilku miesięcy krąży po lokalnie jak smród po gaciach. Podobno został naprawiony dawno temu... podobno😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów