anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie moge zobaczyć przedmiotów sprzedającego tylko 1 stronę?

selenaxpl
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie mam możliwości,zobaczenia pozostałych przedmiotów oferowanych przez sprzedającego, allegro nie pozwala mi przejść na następną stronę, nie mogę również wpisać parametrów np rozmiar,ceny, koloru, czy też wieku dziecka  itp,pomimo wpisania zaczyna się kręcenie kółeczkami i powrót do pozycji wyjściowej.Jeszcze na początku miesiąca nie miałam takich problemów, wszystko było ok, teraz nie jest, o co chodzi co się porobiło, proszę o naprawienie tego błędu, bo sugeruje,że jest to wina moderatorów Allegro nie moja.

                                                                                                   Maria [edycja](selenapl)

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@selenaxpl Wyczyść lub zmień przeglądarkę. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wyczyść na początek przeglądarkę.

oznacz moderatorów

selenaxpl
#7 Wielbiciel#

Nie widzę powodu do zmiany przeglądarki, gdyż jeżeli na początku listopada mogłam wpisywać wszystkie dane to teraz też chciałabym,żeby Allegro dostosowało program tak,żebym mogła w dalszym ciągu korzystać

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@selenaxpl Cześć. Otrzymałaś dobrą radę od xyz i lwa. Przeglądarka codziennie zbiera różnego rodzaju dane ze stron na które wchodzisz. Te pliki po pewnym czasie zaczynają zajmować za dużo miejsca na dysku i przez to mogą pojawiać się problemy z poprawnym wyświetlaniem stron internetowych. Po wyczyszczeniu plików Cookies problem powinien ustąpić. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, daj proszę znać z jakiej przeglądarki korzystasz i chętnie Ci pomogę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów