anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
PKPablo
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie.

Mam problem po zakupie na Allegro Lokalnie.

Przedmiotem maiła być konsola do gier z padem, dodatkowo nowy pad, nowy dysk ssd z kieszenią oraz 5 gier.

niestety nowy pad jest używany, i nie spełnia swojej funkcji ponieważ to pad przewodowy a sprzedawca zdemontował przewód i nie dołączył go do przedmiotu. 

Dysk jest używany, włączany 400 razy z przebiegiem 670 godzin a nawet nie jest już w 100% sprawny tylko 99% wg programu diagnostycznego.

Gier wymienionych w opisie oczywiście nie otrzymałem a za ich wydanie sprzedający żąda 200zł dopłaty.

Założyłem dyskusję, sprzedająca bardzo źle się do mnie odnosi, nie odpowiedziała merytorycznie na moje żądanie wydania przedmiotów zgodnych z umową na zasadach rękojmi, oświadczyła mi żebym odesłał całość i obciąży mnie kosztami serwisu tego sprzętu i tym podobne, mimo że nie wnioskuję o odstąpienie od umowy.

Pracownik Allegro zalecił żebym zwrócił towar po uzgodnieniu metody zwrotu. Wysłałem 5 próśb o adres do odesłania zestawu, sprzedająca pisze tylko że mam kliknąć guzik zwrotu a nie wysyłać żadnym kurierem czy inną metodą. Tylko że taki guzik nie istnieje, obawiam się że sprzedająca blefuje i zwodzi mnie.  Naprawdę 5 moich prób uzyskania adresu do zwrotu nie przyniosło rezultatu a jedyną odpowiedź po kliknięciu prośby allegro o Pomoc otrzymałem- Proszę PKPablo aby odesłał do sprzedającego towar. Co mam zrobić? 

Otrzymuję pogróżki z telefonu podanego w ogłoszeniu (podobno brat sprzedającej) że jak nie przestanę kontynuować pisania ze sprzedającą to będzie miało dla mnie konsekwencje.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
PKPablo
#8 Zapaleniec#

Właśnie zorientowałem się że założyłem temat w dziale dla sprzedających zamiast dla kupujących, czy mogę go jakoś usunąć lub przenieść?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@PKPablo nie ma potrzeby przenosić , dla pewności zapytamy moderatorów . @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@PKPablo nie obawiaj się , kontynuuj dyskusję , po 14 dniach otrzymasz propozycję złożenia wniosku o odszkodowanie z POK ....skorzystaj .

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PKPablo nic nie szkodzi. Wątek jest już na właściwym forum 🙂
Poprosiłam o wypowiedź naszego pracownika w dyskusji. Na Allegro Lokalnie nie ma możliwości zrobienia systemowego zwrotu, o który prosi sprzedająca. Nasz pracownik wypowie się w dyskusji oraz poprosi o podanie adresu do zwrotu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
PKPablo
#8 Zapaleniec#

Czy po przyznaniu rekompensaty z POK powinienem zakończyć dyskusję ze sprzedawcą jako rozwiązaną ? 

oznacz moderatorów
PKPablo
#8 Zapaleniec#

Sprzedający nie zgodził się na wysyłkę towaru ani żadnej chęci porozumienia się, więc złożyłem wniosek POK i otrzymałem rekompensatę częściową. Sprawę uznaje za rozwiązaną,więc zakończyłem dyskusję. Pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PKPablo Cieszymy się, że jesteś zadowolony z rozwiązania i gdybyś miał jeszcze jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w przyszłości, pisz śmiało. Chętnie pomożemy! 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów