anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdują się wpłacone pieniądze i jak mogę je zwrócić?

droidboo
#7 Wielbiciel#

Cześć, postanowiłem napisać tutaj, bo po przewertowaniu całego mojego allegro nie znalazłem odpowiedzi. Miałem wystawiony przedmiot w kilku miejscach. Sprzedał się gdzie indziej i nie zdążyłem zdjąć ogłoszenia na AL. Ktoś go kupił i od razu zapłacił (dostałem potwierdzenie na maila). Gdzie znajdują się te pieniądze, żebym mógł zwrócić je kupującemu? Z góry bardzo wszystkim dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

markam43
#13 Ambasador#

Pieniądze są tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ Musisz je wypłacić na własne konto bankowe, wziąć od kupującego numer rachunku bankowego i oddać mu je zwykłym przelewem. Na Lokalnie inaczej nie oddasz.

oznacz moderatorów

droidboo
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za odpowiedź, jestem na etapie uwierzytelniania konta do wypłat. Pamiętam allegro sprzed lat, jak dopiero wchodziło płacenie za przedmiot na konto allegro. To dzisiejsze jest mega zagmatwane z allegro i allegro lokalnie. Wracając do tematu, jest możliwość odzyskania opłaty za tak naprawdę niesprzedaną rzecz?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@droidboo, jeśli sprzedałeś przedmiot, jednak transakcja nie doszła do skutku, możesz zwrócić się do Allegro o zwrot prowizji (rabatu transakcyjnego). Zrobisz to w ciągu 45 dni od zawarcia transakcji.

Aby złożyć wniosek, wejdź proszę w zakładkę Zamówienia i wybierz ofertę, w której chcesz złożyć wniosek. Przy odpowiedniej ofercie wybierz opcję Akcje, a następnie Zwrot prowizji. Ostatnim krokiem jest kliknięcie w Złóż wniosek.

Pamiętaj jednak, że rabat transakcyjny otrzymasz w określonych przypadkach, które zostały opisane w tym artykule.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

@droidbooNa Lokalnie o zwrot prowizji poproś przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz potwierdzenie zwrotu wpłaty.

oznacz moderatorów