anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Informacja o uszkodzeniu wklejona w sklepowy opis przedmiotu

Kantar_rt
#4 Eksplorator#

Mam pytanie do allegro lokalnie
Kupiłem przedmiot gdzie byl typowy wklejony opis sklepowy przedmiotu,, ale sprzedający wkleił informację o braku jednego elementu bez zadnego oddzielenia w połowie linijki opisu sklepowego.
Patrzyłem po początkach akapitow czy jest coś więcej ale były typowym sklepowym opisem i nie czytałem tego samego opisu produktu którys raz z rzędu.

Da się coś wywalczyć z allegro na ten temat czy musze przeboleć stratę?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

@Kantar_rt Jeżeli opis oferty wprowadza w błąd, oczywiście że się da, otwórz dyskusję z sprzedawcą z powodu niezgodności z opisem. Możesz także reklamować (rękojmia). Zażądaj wymiany albo zwrotu:https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kantar_rt trzeb czytać całość jest to integralna cześć oferty, cena też była za pewne niska i to Cię zgubiło, bo myślałeś że okazja 🙂  Spróbować możesz ale nie znamy oferty i opisu więc ciężko podpowiadać 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kantar_rt
#4 Eksplorator#

Cena było o 10zł niższa od innej oferty na allegro lokalnie, która ma skopiowany dokładnie ten sam opis sklepowy ale już dokładnie przejrzałem i ten przedmiot o 10zł droższy jest bez wad.  Założyłem dyskusję wydaję mi się że zależy od humoru pracownika allegro decyzja. ;d

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kantar_rt Nie zależy od humoru, zależy od tego jak odbiega towar od opisu.

oznacz moderatorów

Kantar_rt
#4 Eksplorator#

ok dziekuje to zobaczymy. Otworzyłem dyskusje

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

To co @Kantar_rt, wrzucisz linka do tej oferty?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@Kantar_rt kupczyk cwaniak wmontował ważne info w ścianę tekstu i pewnie myśli że jest sprytny . ale ty nie możesz się poddawać i powinieneś zacząć spór a potem wystąpić o rekompensatę z programu ochrony kupujących . poproś admina z allegro o pomoc w sporze i pokaż jak kupczyk chciał cię naciąć . admin szybko wyjaśni kupczyka cwaniaka .

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Kiedyś pisała tu sprzedająca, która wystawiła monitor i informację o uszkodzeniu dokleiła do długiego opisu ze specyfikacją techniczną. Z tego co pamiętam to chyba skończyła z zawieszonym kontem za takie przekręty i odwieszenie uzależnili od przyjęcia zwrotu towaru, więc jak najbardziej da się coś wywalczyć.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Kantar_rt A możesz wkleić screena jak to wygląda o czym mówisz lub link?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Kantar_rt Pewien sprzedawca niedawno zrobił niemal to samo z uszkodzonym monitorem do komputera, cała historia była tu opisana. Krótką wzmiankę o wadzie tak ukrył w sklepowych danych i opisie, że kupujący praktycznie nie mógł tego zauważyć. Dodatkowo tak zmanipulował zdjęcia, że wada była niewidoczna, a jako zdjęcie główne dał chyba foto nowego monitora.

Za to wszystko sprzedawca otrzymał blokadę konta, a kupującemu zwrócona pieniądze z Programu Ochrony Kupujących. Jeśli Dyskusja nie przyniesie rozwiązania problemu, po 14 dniach zamknij ją jako nierozwiązaną i wypełnij wniosek do POK; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Kantar_rtSprzedawca nie może nic ukrywać, jeżeli to zrobił to masz pełne prawo do reklamacji. Zacznij od otwarcia sporu, ma 24 godz. na odpowiedź, później pomoże Ci w tym pracownik Allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Już to pisałeś wczoraj z konta lew, poza tym przeloguj się, bo zdjęcia niewidoczne 🙂

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kantar_rt opis jest integralną częścią oferty. Nie jest winą sprzedającego, że go nie przeczytałeś. Ale Sprzedajacy też ma swoje za uszami bo takie rzeczy wyraźnie się podaje. Jedyne co to dyskusja przez allegro. Niech oni rozstrzygną kto bardziej przeskrobał.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów